Pneumatiky Motocyklové pneu

Nová motocyklová Continental ContiRoadAttack 4 se představuje. Je prý „hypercestovní“

Continental-ContiRoadAttack 4_Sport-Touring
Continental ContiRoadAttack 4 Sport Touring

Nová pneumatika Continental ContiRoadAttack 4 v sobě spojuje dva světy: zbrusu nový dezén pneumatiky, který dalece předčí konkurenty v tradičních kritériích pro segment sportovně-cestovních strojů: kilometrovém výkonu, pohodlí, stabilitě a přilnavosti za mokra. Kromě toho však nabízí zcela novou úroveň čistě sportovních vlastností, které jsou potřeba pro nejnovější sportovně-cestovní motocykly s vysokým výkonem. Její výkon je tak dobrý, že se nebojíme mluvit o ní jako o „hypercestovní pneumatice“.

Historie řady ContiRoadAttack se nese v duchu tradice a úspěchu: už v roce 2005 přišel Continental s modelem ContiRoadAttack, u něhož poprvé použila technologii ZeroDegree; v roce 2010 následoval model ContiRoadAttack 2 s technologiemi TractionSkin a MultiGrip. Model ContiRoadAttack 2 EVO, který dostal do vínku technologii RainGrip, zákazníci poprvé vyzkoušeli v roce 2013, a o čtyři roky později se na scéně objevil několikanásobný vítěz testů ContiRoadAttack 3, jehož produktové vlastnosti rozšířila technologie EasyHandling.

Přečtěte si také:   AZ pneu doporučuje vítěze testů zimních pneu 2023

Nová pneumatika ContiRoadAttack 4 přichází s technologií GripLimitFeedback pro časnou odezvu i při velkém náklonu motorky. Hladká sekce v horní části ramene běhounu umožňuje maximální přilnavost a vysokou přesnost. Zbrusu nová směs a dokonalejší dezén zásadním způsobem zlepšují výkon za mokra. Kromě toho nabízí také špičkové záběrové vlastnosti za každého počasí a vylepšené záběrové vlastnosti na suché vozovce, které se mohou směle měřit s čistě sportovními pneumatikami. Tato moderní hi-tech pneumatika je určena pro moderní a výkonné sportovně-cestovní motocykly, neztratí se však ani u retro cestovních strojů, u kterých zlepší výkon.

Od ledna 2022 budou zákazníkům k dispozici následující rozměry: přední pneumatika: 120/70 ZR 17 M/C, zadní pneumatika: 160/60 ZR 17 M/C, 180/55 ZR 17 M/C, 190/50 ZR 17 M/C, 190/55 ZR 17 M/C.

Continental-ContiRoadAttack 4_Hyper-Touring
Continental ContiRoadAttack 4 Hyper Touring

ContiRoadAttack 4 – hypercestovní pneumatika – souhrn:

  • Díky zajištění snadného, intuitivního řízení vhodně doplňuje nejnovější motocykly a zvyšuje výkon u těch starších
  • Zbrusu nová směs a dokonalejší dezén zásadním způsobem zlepšují výkon za mokra. Kromě toho nabízí také špičkové záběrové vlastnosti za každého počasí a vylepšené záběrové vlastnosti na suché vozovce, které se mohou směle měřit s čistě sportovními pneumatikami.
  • Nová „hladká“ sekce v horní části ramene běhounu zaručuje špičkové vedení v zatáčkách při jízdě ve velkém náklonu.
  • Vylepšená konstrukce přední pneumatiky poskytuje odezvu a agilitu a také potlačuje tendenci pneumatiky „zvedat se“ při ostrém náklonu.
  • Technologie TractionSkin znamená, že k tomu, aby byly připraveny pro provoz, stačí pneumatikám krátké zajetí – na zákazníky tak na cestě od mechanika nečeká žádné nepříjemné překvapení.