Magazín

Nokian Tyres vylepšil službu Dealer Services pro prodejce

NokianTyres+Dealer+Services+launch

Nokian Tyres posouvá své digitální služby na vyšší úroveň zavedením modernizované služby pro své B2B zákazníky. Nokian Tyres Dealer Services poskytuje zákazníkům vše potřebné pro jejich každodenní obchodní činnost s pneumatikami, od nástrojů pro prodej a správu objednávek až po osobní služby a obchodní informace.

Digitalizace mění veškerý obchod. Tento trend je patrný především v prodeji – zvýšila se transparentnost prodeje a zákazníci mají o produktech větší přehled. Aby Nokian Tyres reagoval na aktuální potřeby využívání digitálních služeb, rozhodl se místo spuštění obyčejného internetového obchodu poskytnout komplexnější digitální službu, která se zaměřuje na dostupnost a snadné užití.

„Naši zákazníci jsou také spotřebitelé, kteří jsou zvyklí každodenně používat digitální služby. Takový kanál je potřeba i pro zákazníky B2B. Nabízíme našim zákazníkům stejnou úroveň služeb, na jakou jsou zvyklí jako spotřebitelé,“ vysvětluje manažer on-line služeb Antti Merikoski.

Osobní digitální služba, rychlé a snadné objednávky

Služba je vyvinuta tak, aby urychlila vytváření objednávek a usnadnila jejich správu. Funkce vyhledávání je rychlá a snadno použitelná, informace o dostupnosti produktu jsou aktualizované. Snadni lze také získat potřebné marketingové materiály. Díky tomu se prodejci mohou soustředit na poskytování služeb svým zákazníkům, místo toho, aby trávili čas vyhledáváním materiálů a informací z různých zdrojů.

„Naším cílem je vytvořit kanál pro digitální dialog s našimi zákazníky. Chceme nabídnout nejlepší možné služby, ke kterým je přístup kdykoliv a kdekoliv,“ uzavírá A. Merikoski.

Modernizovaná služba Nokian Tyres Dealer Services pro zákazníky Nokian Tyres byla ve střední Evropě spuštěna na podzim roku 2017, v Severní Americe v březnu 2018 a severské země budou následovat na začátku roku 2019.

NokianTyres+Dealer+Services+launch+(1)

Nokian Tyres Dealer Services – Vše potřebné pro každodenní byznys

Modernizovaná služba Nokian Tyres Dealer Services poskytuje na jednom místě vše nezbytné pro podnikání v oblasti pneumatik: objednávkový nástroj spolu s produktovými a marketingovými informacemi.

K nim navíc poskytuje mnoho nových funkcí:

  • Nový kanál pro osobní služby dostupné na jakémkoliv zařízení.
  • Rychlé vyhledávání a objednávkový proces pro rychlé a snadné vytváření objednávek.
  • Kompletní historie zákaznických objednávek na jednom místě, bez ohledu na užitý kanál.
  • Spolehlivé, aktuální informace o produktech a jejich dostupnosti.
  • Služby a podpůrné materiály v šesti jazycích (angličtina, němčina, francouzština, italština, čeština a polština).