Alu kola

Litá kola dnes vydrží i zimní provoz, posypová sůl ani kamínky jim nevadí

saltlab-alcar-zimni-kola

Ještě před tím, než se motoristé vydají do pneuservisů přezout, ALCAR spustil informační kampaň, která má za cíl humorným způsobem odstranit zbytky pověr, které dlouhá léta tvrdily, že litá kola jsou do zimy nevhodná.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“7″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“1″ thumbnail_width=“120″ thumbnail_height=“100″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“5″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Na této webové stránce naleznou návštěvníci netradiční laboratoř, ve které litá kola podstupují speciální zkoušky, které mají za cíl zjistit, zda vydrží i tvrdé zimní podmínky.

Kola se ve dostanou se do souboje například se sněžným dělem, posypovým vozem nebo 20 kg krychlí ledu. Jako bonus mohou návštěvníci této laboratoře sadu litých kol na zimu i vyhrát.