Alu kola

Land Rover Discovery a AEZ Panama: styl i jistota na silnici i mimo ni

AEZ Panama RR Discovery_Imagepic01

Za volantem Land Rover Discovery se nemusíte bát vysokých obrubníků nebo nepříjemných výmolů. Díky zvýšenému podvozku a velkým kolům překonává SUV všechny překážky téměř bez námahy. Přes své úctyhodné rozměry je 4,6 m dlouhý a 2,07 m široký Discovery stále elegantním vozem. V zadní části přitahují pozornost dvoudílné LED svítilny zatímco přední části dominuje výrazná kapota a plochá mřížka chladiče.

Kompaktní proporce při pohledu zvenku a flexibilní interiér, Discovery se přizpůsobí jakékoliv potřebě. Dokáže svézt 7 osob a příruční zavazadla nebo nabídnout kufr o objemu 1794 litrů po sklopení zadní řady sedadel.

Pohon 

SUV může mít celkovou hmotnost až 3,5 tuny, což vyžaduje adekvátně silný motor. Land Rover je dostupný se třemi čtyřválcovými naftovými motory o výkonu 150, 180 a 240 koňských sil. Dva čtyřválcové benzínové motory nabízí výkon 200 a 249 koní. Discovery je také vybaven plug-in hybrid pohonem. 

Ideální společník 

Těžké vozy třídy SUV potřebují silnou podporu. AEZ Panama v rozměru 10×21 ET42 je řešením na míru. Výjimečně odolné kolo s moderním vzhledem, to je kombinace, která nejenom dobře vypadá na pohled, ale zároveň zaručuje spolehlivost. S nosností až 1 026 kg, AEZ Panama nabízí mnoho aplikací, a to i v originálních rozměrech. Díky ECE homologaci lze design Panama použít na mnoha modelech automobilů bez dopsání rozměru kol do TP vozidla.

Čas pro nová dobrodružství s AEZ Panama a Land Rover Discovery.