Magazín

Kvalitní pneuservis v Praze 

pneuservis
Foto: pixabay.com

Pravidelná péče o pneumatiky ať již zimní nebo letní je vyžadována hned z několika důvodů. V prvé řadě šetří vaše peníze, jelikož správně nahuštěné a vycentrované pneumatiky jsou důležité pro nízkou spotřebu paliva. Pravidelnou starostí o pneu zvyšujete bezpečnost na silnicích, jelikož opotřebené a špatně nahuštěné pneumatiky prodlužují brzdnou dráhu. Ať již jde o pravidelnou kontrolu či mimořádný servis či opravu, pneuservis AUTOPLUS Praha nabízí široké spektrum služeb od klasické montáže a oprav pneumatik pro osobní vozy až po servis pneumatik pro nákladní auta.

Jaké další služby AUTOPLUS Praha nabízí?

Pneuservis AUTOPLUS Praha poskytuje službu vyvážení pneumatik za pomocí nejmodernějších technologií, které diagnostikuje a vyřeší problémy s vibrací kol a bočním tahem vozidla. Pokud si lámete hlavu, kam uskladnit pneumatiky po sezóně, tak v tomto pneuservisu naleznete i tzv. “pneu hotel”, kam pneumatiky nejen bez starostí uschováte, ale bude o ně také kvalitně postaráno. Jelikož již nastala letní sezóna, tak od 1. dubna je možné přezout zimní pneumatiky zpět na letní. Není to sice nutností, ale z hlediska ekonomického a finančního a také z důvodu bezpečnosti je tato každoroční výměna vždy výhodnější. Pneuservis AUTOPLUS Praha Vám vymění pneumatiky nebo kola kompletně dle vašich požadavků kvalitně, precizně a v co nejkratším možném čase. Své služby nabízí v prvé řadě řidičům pražským, ale nebrání se ani mimopražským zájemcům.

Přečtěte si také:   Pneumatika Pirelli se směsí C5 debutuje ve Formuli 1

Tipy na prodloužení životnosti pneu

V rámci péče o pneumatiky bychom neměli věnovat pozornost pouze správnému přezouvání, ale soustředit se i na méně obvyklé činnosti. Nezapomeňte například na pravidelnou kontrolu hloubku dezénu, která když klesne pod určenou normu, je na čase pneumatiky vyměnit. Delší životnost pneumatik také ovlivníte omezením sportovního typu jízdy a věnováním pozornosti případně starých a nekvalitních tlumičů, které by se měly preventivně kontrolovat alespoň jednou ročně.