Magazín

Hankook a Real Madrid C.F. prodlužují své partnerství do roku 2023

20200120_Hankook_and_Real_Madrid_C.F._extend_their_partnership_until_2023_2
Sanghoon Lee, generální ředitel společnosti Hankook Tire Europe; Florentino Pérez, prezident Real Madrid C.F.

Výrobce pneumatik Hankook na začátku nového desetileté rozšířil své globální partnerství se špičkovým španělským klubem Real Madrid C.F. za přítomnosti nového evropského ředitele Hankook Tire Sanghoona Lee a Florentina Péreze, prezidenta Real Madrid C.F. Akce se konala na tradičním stadionu Santiago Bernabéu, kde byl v roce 2016 položen základ pro úspěšné sponzorství Hankook. Od této chvíle bude výrobce pneumatik také po celou sezónu získávat výhradní práva na přední ústřední LED desku, a bude tak moci dosahovat nových met v místním i mezinárodním pokrytí. Kromě toho bude mít Hankook Tire další reklamní přítomnost v prostředí stadionu a četná online a offline aktivační práva, která Hankook Tire použije k neustálému posilování celosvětové přítomnosti své značky.

Sanghoon Lee, generální ředitel společnosti Hankook Tire Europe uvádí:“Jsme velmi potěšeni, že můžeme prodloužit partnerství s jedním z nejlepších fotbalových klubů na světě na další čtyři sezóny. „Za poslední tři a půl roku se Hankook a Real Madrid C.F. společně úspěšně rozrostly. Sdílené hodnoty a neustálé usilování o dokonalost inspirují fanoušky obou značek po celém světě.“

Sponzorský závazek společnosti Hankook se neomezuje pouze na zápasy Real Madrid C.F. v Primera División (španělská první liga), ale zahrnuje také španělskou pohárovou soutěž „Copa del Rey“, jakož i další aktivační práva na mezinárodní domácí i venkovní zápasy 13násobného vítěze Ligy mistrů UEFA.

Hankook má se svými prémiovými produkty v automobilovém průmyslu své pevné místo a je originálním partnerem pro vybavení mnoha renomovaných výrobců automobilů a užitkových vozidel.

V rámci své marketingové strategie se výrobce pneumatik opírá o víceúrovňový koncept, který se skládá z místních, kontinentálních a globálních sponzorských závazků. Tímto způsobem lze optimálně integrovat jednotlivé situace na trhu a prostřednictvím specifického cílení lze podpořit loajalitu zákazníků a viditelnost značky. Kromě svého globálního zapojení u Real Madrid C.F. je Hankook aktivním sponzorem evropské fotbalové ligy UEFA již od roku 2012. Na místní úrovni jsou sponzorovány například špičkové kluby Borussia Dortmund, AS Monaco a SSC Neapol.

Přečtěte si také:   Continental podporuje Tour de France i v roce 2023. Oficiální vozy jsou vybaveny pneumatikami PremiumContact 6 a EcoContact 6
Sanghoon Lee, generální ředitel společnosti Hankook Tire Europe; Florentino Pérez, prezident Real Madrid C.F.