Pneumatiky Letní pneumatiky

Goodyear uvádí na trh novou řadu úsporných nákladních pneumatik snižujících emise

Společnost Goodyear na nejvýznamnějším letošním předním veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru uvede novou řadu úsporných nákladních pneumatik snižujících emise CO2 a představí pokročilé řešení správy pneuhospodářství.

V centru pozornosti expozice značky Goodyear bude nová řada nákladních pneumatik s inovativní úspornou technologií, která pomůže výrobcům vozidel, aby mohli naplnit stále náročnější legislativní požadavky na úroveň emisí CO2 a snižovat celkové náklady provozovatelů dálkových flotil na vlastnictví vozidel. Velkou pozornost bude Goodyear věnovat také nejnovějším zlepšením balíku Goodyear Proactive Solutions, kompletní řady datových služeb vycházející z nejnovějších možností telematiky a technologie prediktivní analýzy, která správcům vozových parků umožňuje dále snižovat provozní náklady a zvyšovat bezpečnost.

„Nové legislativní změny nutí výrobce, aby byli pří vývoji nových užitkových vozidel stále inovativnější. Pro tento účel uvádíme na trh novou řadu pneumatik vyvinutých při využití naší nejnovější technologie s cílem dále snížit spotřebu paliva, a tedy i emise CO2. Návštěvníkům kromě toho přiblížíme i aktuální novinky služeb Goodyear Proactive Solutions, které našim zákazníkům pomáhají optimalizovat výkonnost pneumatik, dále snižovat emise CO2 a šetřit náklady na palivo, a to vše při zvýšení bezpečnosti dopravy. Spojení pneumatik nové řady FUELMAX PERFORMANCE a služeb Goodyear Proactive Solutions dovolí správcům vozových parků dálkové dopravy snížit provozní náklady a maximalizovat návratnost svých investic,“ řekl Benjamin Willot, ředitel marketingu užitkových pneumatik Goodyear v Evropě.

Své nejnovější inovace společnost Goodyear vystaví na ploše Světa nové mobility (New Mobility World) v pavilonu P11, stánek C102-104.