Magazín

General Motors jmenoval Hankook Tire Dodavatelem roku 2017

hankook

GM ocenil svých 132 nejlepších dodavatelů ze 17 zemí, kteří průběžně překračovali očekávání GM a vytvořili mimořádnou hodnotu nebo přinesli nové inovace do výrobních procesů svého odběratele. Udělení této ceny se zúčastnili nejlepší dodavatelé, které GM každoročně jmenuje od zavedení této slavnostní ceremonie od roku 1992. Výrobce pneumatik Hankook získal toto ocenění již po druhé po sobě.

­General Motors jmenoval během své 26. výroční slavnostní ceremonie, konané 20. dubna v Orlandu na Floridě, Hankook Tire GM dodavatelem roku.

„Pro General Motors to představuje příležitost, jak vzdát poctu svým dodavatelům, kteří jsou ti nejlepší z nejlepších,“ prohlásil Steve Kiefer, GM senior vice president, globální nákup a dodavatelské řetězce. „Automobilový průmysl se transformuje neuvěřitelně rychle. Obchodní vztahy, které pěstujeme se základnou našich dodavatelů, představují naprostou nutnost, pokud chcete na trh dodávat mimořádnou sérii moderních vozidel a služeb v oblasti mobility zítřků.“

Více než 45 procent všech letos jmenovaných Dodavatelů roku získalo toto ocenění opakovaně od roku 2016.

Cenu GM dodavatel roku získávají dodavatelé, kteří předčí ostatní dodavatele tím, že splňují všechny požadavky ohledně kvality, provedení, inovace a z hlediska celkových koncernových nákladů. Ocenění jsou výrobci produktů a poskytovatelé služeb, které dodávají do výrobního provozu General Motors. Jedná se o sektor komponent vozidel, dodavatelského řetězce a logistiky, péče o zákazníky a prodej náhradních dílů, včetně nepřímých služeb.

„Je nám ctí, že Hankook je jmenován GM dodavatelem roku již podruhé,“ prohlásil Hyun Bum Cho, president a CEO společnosti Hankook Tire. „Obchodnímu partnerství se společností GM připisujeme velký význam a pevně věříme, že udělení této ceny letos již podruhé za sebou je projevem naší intenzivní a efektivní spolupráce a pokračujícího společného růstu.“

20180518_Hankook_Tire_Recognized_by_General_Motors_as_a_2017_Supplier_of_the_Year
Zleva: Jim Danahy (Executive Director, Chassis Engineering of General Motors), HJ Kim (Vice President, North America OE Sales of Hankook Tire), Hyun-Jun Cho (Vice President, Head of OE Division of Hankook Tire), Eric Shirley (Director, North America OE Sales of Hankook Tire), Wade Sheffer (Executive Director, Chassis Purchasing of General Motors)