Alu kola

DOTZ Suzuka jsou moderní kola s konkávním designem

DOTZ Suzuka black Audi RS6_imagepic02

Suzuka International Racing Course (zkráceně Suzuka Circuit) je název japonského okruhu, který sa nachází ve městě Suzuka, které se nachází asi 400 km od Tokia. Trať je dějištěm Velké ceny Japonska šampionátu Formule 1 a hostí například i vytrvalostní závody motocyklů. Je to místo, které testuje zručnost těch nejlepších.

DOTZ Suzuka představuje sofistikovaný a agresivní design špičkové kvality, který byl vyvinutý tak, aby zaručeně upoutal pozornost, ať už jde o upravené auto nebo sériový automobil střední třídy. V obou dvou případech s těmito koly určitě uděláte dojem. DOTZ Suzuka nabízí sportovně-elegantní design paprsků ve tvaru písmena Y ve variantách s černým lakem a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy.

V rozměrech od 18 do 20 palců si tímto designem mohou zkrášlit vůz například majitelé Audi A3 až A7 včetně modelů S a RS, BMW řady 3 až 6 včetně modelů BMW M, Mercedes-Benzu od třídy E až po třídu S a mnoha dalších. DOTZ Suzuka díky schválení ECE plní všechny požadavky na použití bez potřeby dodatečného zápisu do TP vozidla.

Všichni milovníci vozů BMW mají možnost namontovat na každou nápravu jiný rozměr kola. Zejména rozměr 10 x 20 palců je díky svému konkávnímu tvaru jedinečným automobilovým doplňkem.

Zdroj: Alcar Bohemia