Alu kola

Disk RONAL R70-blue s neutrální bilancí emisí CO2 v novém vzhledu

Ronal R70-blue

Inovativní, ekologický disk RONAL R70-blue přichází s novým povrchem: Jetblack-white tail. I tuto variantu tvoří z větší části recyklovaný hliník a vyrábí se 100%využitím ekologické elektrické energie v Německu. Emise CO₂, kterým se i přes optimalizaci nelze vyhnout, jsou vyváženy projektem zaměřujícím se na kompenzaci CO₂ dle projektu „Gold Standard“.

Nový lesklý černý povrch Jetblack-white tail má na lemu disku pět dynamických linek v bílé barvě, které jsou natištěny technologií Pad Printing. U tohoto procesu nepřímého tisku je možné pomocí elastické tiskové raznice nanášet různé geometrické vzory, tvary nebo loga také na nepravidelně tvarované a nerovné povrchy disků – dokonce i ve vícebarevném potisku. Každý potištěný disk je odolný vůči chemickému a mechanickému namáhání.

Disk R70-blue s neutrální bilancí emisí CO2 je nyní k dispozici v rozměrech 7,5 x 18 a 8,5 x 18 palců s povrchovou úpravou Jetblack-white tail s 5 otvory na upevnění vhodné pro BMW řady 3, Tesla Model 3, Mercedes-Benz třídy A a C, Volkswagen ID.3, CUPRA Born, Hyundai Ioniq 5 nebo Kia eNiro. Při dodatečné kombinaci s pneumatikami s nízkým odporem lze navíc minimalizovat valivý odpor a snížit spotřebu paliva.

Přečtěte si také:   RONAL R57 nově ve dvou nových površích pro CUPRA Born a Volkswagen ID.3

Disk je také stále k dispozici v povrchových úpravách Orbit Grey a Platinum Silver v rozměrech 7,5, 8,5 a 9,0 x 18 palců.

Veškeré disky RONAL se vyrábějí se zohledněním přísných požadavků na zkoušky a v kvalitě odpovídající prvotní výbavě nových vozů.