Alu kola

DEZENT TA silver je novinka pro zimu 2019/2020 nejen pro vozy SUV

DEZENT TA silver VOLVO XC40_winterpic04_press.jpg

S tím, jak se plynule snižují venkovní teploty je nejvyšší čas podívat se na aktuální modely litých kol vhodných pro zimní provoz, včasná příprava na zimu je zásadní!

Sofistikovaný design dvojitých paprsků

První novinka letošní zimy nejen pro vozy SUV nabízí odolný a dynamický design. Sofistikované dvojité paprsky DEZENT TA silver dokonale splynou se siluetami moderních vozů, jakými jsou například Škoda Karoq a Škoda Kodiaq, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe, Volvo XC 40, Audi Q3 nebo BMW X3. DEZENT TA silver jim nabízí rozměry od 16 až do 20 palců a na mnoho modelů je k dispozici dokonce v originálním rozměru s ECE homologací.

Perfektní kolo do zimy díky laku SR3

Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí.

Maximálně jednoduché použití – prostě DEZENT

Přesně vrtaná kola DEZENT jsou vyvinutá přímo pro konkrétní modely vozidel. Nepoužívají se u nich středící kroužky a ve většině případů lze použít originální šrouby či matice a středové krytky výrobce vozidla.