Pneumatiky Motocyklové pneu

Continental představuje pro rok 2020 tři sportovní, dvě silniční a jednu terénní pneu pro motocykly

continental-moto-pneu-novinky-pro-2020

V pohybu i v roce 2020 – společnost Continental představuje šestici nových špičkových pneumatik pro motocykly ve třech segmentech. Divize Continental Motorcycle Tires pro motocyklovou sezónu 2020 výrazně odděluje jednotlivé produktové řady.

ContiSportAttack 4

Nová sportovní silniční pneumatika ContiSportAttack 4 je nástupcem modelu ContiSportAttack 3 a oproti svému předchůdci nabízí větší kontaktní plochu při extrémních náklonech. Optimalizace se dočkaly také charakteristiky jako například přilnavost k vozovce, přesnost a handling. Vzniká tak nový standard dokonalosti vycházející z přísně tajné směsi BlackChili od společnosti Continental.

ContiRaceAttack 2 Street a ContiRaceAttack 2 soft / medium  

Pokud patříte mezi drsnější sportovní jezdce, výrobní závod v Korbachu vám nabízí silniční pneumatiku ContiRaceAttack 2 Street pro hypersporty – závodní pneumatiku, která si poradí také s ostatními úkoly. Nahrazuje pneumatiku ContiRaceAttack Comp. End. Pokud potřebujete pneumatiku do náročnějších podmínek nebo pokud jsou amatérské závodní okruhy vaším druhým domovem, zvolte si ještě důkladněji vylepšenou pneumatiku ContiRaceAttack 2 s bezkonkurenčními závodními kvalitami – ve verzích „soft“ a „medium“ můžete použít nižší tlak vzduchu a ohřívače pneumatik pro ještě lepší výkony na okruhu. Nahrazuje pneumatiku ContiRaceAttack Comp. Tyto dva nové produkty rovněž vynikají mimořádně stabilním držením stopy a extrémní přilnavostí k vozovce zásluhou směsi BlackChili.

TKC 70 Rocks

Čtvrtým vyzyvatelem v souboji pneumatik společnosti Continental v roce 2020 je TKC 70 Rocks – zadní pneumatika bez pevné kostry a s výstupky po celém běhounu. Jedná se o model stojící na pomezí pneumatik TKC 70 a TKC 80. Tuto pneumatiku lze použít na širší škále povrchů než TKC 70 a současně nabízí lepší vlastnosti na silnici než TKC 80. Představuje tak atraktivní alternativu nabízející větší všestrannost a svobodu. TKC 70 Rocks lze kombinovat s přední pneumatikou TKC 70 a vytvořit tak komplet vhodný pro ty, kdo touží po jízdě v terénu.

ContiRoad

ContiRoad bude stát v čele druhé řady sportovních cestovních pneumatik. Tento agilní maratonec byl navržen v Německu a jeho dezén a technologie od týmu z výrobního závodu v Korbachu se rozhodně nezapřou. Stojí na pomezí mezi pneumatikou ContiRoadAttack 3 a předchozím modelem ContiRoadAttack 2. Výroba a prodej modelu „EVO“ budou ukončeny, ContiMotion však zůstává v portfoliu.

ContiStreet

Pro maloobjemové motocykly je zde ContiStreet – zbrusu nová diagonální pneumatika nahrazující model ContiGO! (City). Stanoví nový standard pro cestovní pneumatiky s výrazně odlišným dezénem oproti běžným pneumatikám. Podobně jako ContiRoad i pneumatika ContiStreet byla navržena s využitím technologií a zkušeností týmu z výrobního závodu v Korbachu získaných během vývoje několikanásobně oceněné pneumatiky ContiRoadAttack 3. Obě pneumatiky převyšují své konkurenty v oblasti spolehlivosti, přilnavosti k vozovce i životnosti.

Engineered in Germany

Stále rostoucí celosvětová poptávka po pneumatikách pro motocykly přivedla společnost Continental k rozšíření výrobních kapacit v Asii. „Náš štítek kvality Navrženo v Německu symbolizuje spojení odbornosti týmu z výrobního závodu v Korbachu s asijskou přesností. Tato kombinace je zárukou, že se dokážeme vypořádat s aktuální výzvou a vyrobit značné objemy navíc,“ vysvětluje Martin Burdorf, vedoucí prodeje a marketingu divize Continental Motorcycle Tires. Důvěryhodný štítek Ručně vyrobeno v Německu používaný již řadu let stále platí pro všechny radiální pneumatiky vyráběné v současné době v závodě v Korbachu.