Pneumatiky Motocyklové pneu

Bridgestone přináší na silnice dobrodružného ducha s novou motocyklovou pneumatikou Battlax Adventure Trail AT41

Battlax Adventure Trail AT41 - 1

Bridgestone, globální lídr v oblasti pneumatik a gumárenských produktů, který poskytuje řešení pro bezpečnou a trvale udržitelnou mobilitu, dnes představil svou nejnovější silniční pneumatiku s označením Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41, která je určena pro motocykly kategorie enduro. Odolná pneumatika s offroadovým vzhledem poskytuje skvělé výkony na suchém povrchu a neuvěřitelnou trakci, adhezi a brzdné výkony na mokru. Pro zákazníky to znamená jistotu bezpečného a komfortního cestování za všech povětrnostních podmínek.

Nový dezén pneumatiky Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 zaujme svým offroadovým vzhledem. Optimalizovaná konstrukce drážek zlepšuje odvádění vody ze stopy a přispívá k pozoruhodným provozním vlastnostem pneumatiky za deštivého počasí díky většímu průměrnému objemu drážek a jejich konzistentnějšímu zastoupení na styčných plochách. Nový tvar bloků pneumatiky zpomaluje opotřebení v ramenní oblasti, zatímco optimalizovaná konstrukce nárazníkového pásu ve spojení s novým dezénem zajišťuje vynikající stabilitu. Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 používá směs pro cestovní pneumatiky – vzadu s technologií třísekční směsi. Výsledkem jsou excelentní provozní vlastnosti na mokru i suchu ve spojení s dlouhou životností.

Přečtěte si také:   Nová pneumatika Continental ContiAttack SM 2 nabízí vysoký kilometrový výkon pro silnice i závodní tratě

Nejnovější silniční pneumatika Bridgestone pro motocykly kategorie enduro bude k dispozici od února 2022 v devíti rozměrech (4 pro přední kolo, 5 pro zadní kolo). Všechny varianty nesou označení M+S. Široká nabídka variant pneumatiky Battlax Adventure Trail AT41 tak pokrývá většinu motocyklů enduro v segmentu Adventure.

„Battlax Adventure Trail AT41 je silniční pneumatika, která završuje dobrodružný vzhled,“ řekl Nico Thuy, vedoucí divize motocyklových pneumatik ve společnosti Bridgestone EMIA. „Již několik let je motocyklový segment Adventure nejrychleji rostoucím segmentem motocyklového trhu. Naše nejnovější silniční pneumatika pro tento trh nabídne jezdcům s dobrodružným duchem komfort a bezpečnost jak na suchu, tak i za deštivého počasí.“