Pneumatiky Letní pneumatiky

Bridgestone představí na autosalonu ve Frankfurtu novou pneumatiku Bridgestone Turanza T005

Bridgestone představí na 67. IAA ve Frankfurtu nad Mohanem zcela novou cestovní pneumatiku Bridgestone Turanza T005, která byla vyvinuta a je vyráběna v Evropě.

Bridgestone Turanza T005 vychází vstříc potřebám evropských řidičů, kteří požadují maximální ovladatelnost vozidla v náročných jízdních situacích každodenního provozu, zejména pak v deštivém počasí. Zákazník je pro společnost Bridgestone pánem a inspirací pro všechny nové produkty a technologie.

Nejmodernější pneumatiky a technologie Bridgestone

Bridgestone vystaví také nedávné inovace, včetně nejnovější verze bezvzduchové pneumatiky „Air Free Concept“ pro jízdní kola a osobní automobily, a vybrané produkty z aktuální evropské produktové řady prémiových pneumatik Bridgestone: cestovní pneumatiky DriveGuard a DriveGuard Winter, pneumatiku Dueler A/T 001 pro vozidla s pohonem všech kol, ultravysokovýkonné pneumatiky Potenza S007 a Potenza S001 RFT a zimní pneumatiku Blizzak LM001 EVO.

Revitalizovaná značka Firestone

Bridgestone bude sdílet svou expozici s kultovní značkou Firestone, která byla v Evropě revitalizována a posílena uvedením produktové řady moderních a konkurenceschopných pneumatik do segmentu se střední cenovou úrovní. Cílovou skupinou jsou řidiči mladí duchem, kteří si chtějí mimořádně výhodně pořídit kvalitní pneumatiky. Na IAA 2017 budou vystaveny pneumatiky Firestone Destination H/P, Firestone Multiseason a Firestone Roadhawk.