Bridgestone představí na autosalonu ve Frankfurtu novou pneumatiku Bridgestone Turanza T005

Bridgestone představí na 67. IAA ve Frankfurtu nad Mohanem zcela novou cestovní pneumatiku Bridgestone Turanza T005, která byla vyvinuta a je vyráběna v Evropě.

Bridgestone Turanza T005 vychází vstříc potřebám evropských řidičů, kteří požadují maximální ovladatelnost vozidla v náročných jízdních situacích každodenního provozu, zejména pak v deštivém počasí. Zákazník je pro společnost Bridgestone pánem a inspirací pro všechny nové produkty a technologie.

Nejmodernější pneumatiky a technologie Bridgestone

Bridgestone vystaví také nedávné inovace, včetně nejnovější verze bezvzduchové pneumatiky „Air Free Concept“ pro jízdní kola a osobní automobily, a vybrané produkty z aktuální evropské produktové řady prémiových pneumatik Bridgestone: cestovní pneumatiky DriveGuard a DriveGuard Winter, pneumatiku Dueler A/T 001 pro vozidla s pohonem všech kol, ultravysokovýkonné pneumatiky Potenza S007 a Potenza S001 RFT a zimní pneumatiku Blizzak LM001 EVO.

Revitalizovaná značka Firestone

Bridgestone bude sdílet svou expozici s kultovní značkou Firestone, která byla v Evropě revitalizována a posílena uvedením produktové řady moderních a konkurenceschopných pneumatik do segmentu se střední cenovou úrovní. Cílovou skupinou jsou řidiči mladí duchem, kteří si chtějí mimořádně výhodně pořídit kvalitní pneumatiky. Na IAA 2017 budou vystaveny pneumatiky Firestone Destination H/P, Firestone Multiseason a Firestone Roadhawk.