Magazín

Bridgestone EMIA mění strukturu managementu prodeje

Stargard (Polsko)
Továrna Bridgestone, Stargard (Polsko)

Společnost Bridgestone EMIA (Evropa, Střední východ, Indie a Afrika) klade velký důraz na globální rozvoj svých talentovaných zaměstnanců, kteří jí pomáhají v procesu úspěšné transformace na poskytovatele vyspělých řešení pro mobilitu. Společnost uskuteční vnitřní přesuny v rámci struktury managementu prodeje jako další krok k realizaci svých cílů.

Steven De Bock, současný viceprezident společnosti Bridgestone EMIA, odpovědný za oblast pneumatik pro užitková vozidla na trzích náhradní spotřeby i prvovýbavy, se stane viceprezidentem EMIA, odpovědným za oblast pneumatik pro osobní vozy na trzích náhradní spotřeby i prvovýbavy. De Bock pracuje ve společnosti Bridgestone od roku 2002 na mnoha různých pozicích. Mimo jiné nesl odpovědnost za oblast radiálních pneumatik a protektorů pro nákladní vozidla a autobusy. De Bock se svým týmem v posledních letech významně přispěl k úspěchu divize pneumatik Bridgestone pro užitková vozidla a k vylepšení postavení společnosti v segmentech pneumatik pro nákladní vozidla a autobusy, zemědělství a OTR. Společnost přistoupila k této personální změně se záměrem zvýšit efektivitu při realizaci komplexních strategických priorit ve své divizi pneumatik pro osobní vozy.

Mark Tejedor, současný viceprezident společnosti Bridgestone EMIA, odpovědný za oblast pneumatik pro prvovýbavu osobních vozů, byl jmenován viceprezidentem EMIA, odpovědným za oblast pneumatik pro užitková vozidla na trzích náhradní spotřeby a prvovýbavy. Tejedor nastoupil do společnosti Bridgestone v roce 2014 jako viceprezident pro jihozápadní region a z této funkce přešel na svou současnou pozici. V oblasti pneumatik pro prvovýbavu osobních vozů sehrál zásadní roli při sestavování trvale udržitelné střednědobé a dlouhodobé strategie nabídky pneumatik pro prvovýbavu v regionu EMIA. Součástí strategie bylo zaměření na výnosné segmenty a zajištění dostatečné přidané hodnoty pro perspektivní budoucnost společnosti Bridgestone na trhu náhrady spotřeby.

Mirella Cielo, která během tří let svého působení ve společnosti Bridgestone EMIA hrála důležitou úlohu v divizi pneumatik pro osobní vozy pro náhradní spotřebu, přechází do společnosti Bridgestone Americas, v níž převezme funkci prezidentky, odpovědné za prodeje pneumatik pro osobní vozy na trzích náhradní spotřeby v USA a Kanadě.

Přečtěte si také:   Bridgestone Battlax Hypersport S23: nová generace sportovní motocyklové pneumatiky představena

Daniel Giroud, obchodní ředitel společnosti Bridgestone EMIA, k těmto personálním změnám uvedl: „Mám velkou radost, že Steven a Mark mohou převzít své nové pozice. Je důležité, že v naší společnosti oceňujeme a odměňujeme talent a tvrdou práci. Oba odvádějí od svého příchodu do naší společnosti vynikající práci. V tomto duchu budou pokračovat i po transformaci naší společnosti z výrobce prémiových pneumatik na lídra v oblasti řešení pro mobilitu. Samozřejmě je nám líto, že Mirella opouští náš region. Nicméně zůstane klíčovou součástí společnosti Bridgestone a naši kolegové v Severní Americe mají velké štěstí, že posílí jejich řady.“