Pneumatiky Motocyklové pneu

Bridgestone Battlax Hypersport S23: nová generace sportovní motocyklové pneumatiky představena

Bridgestone Battlax Hypersport S23

Bridgestone oznámil, že uvede na trh novou radiální pneumatiku pro sportovní silniční motocykly. Pneumatika s označením BATTLAX HYPERSPORT S23 bude k dispozici od ledna 2024.

Bridgestone BATTLAX HYPERSPORT S23 je nejnovějším členem produktové řady prémiových motocyklových pneumatik Bridgestone BATTLAX, která v roce 2023 slaví své 40. výročí. BATTLAX HYPERSPORT S23 poskytuje v porovnání s předchůdcem různá vylepšení provozních vlastností. Nová generace této sportovní pneumatiky byla zkonstruována tak, aby splňovala požadavky sportovní jízdy na asfaltu a nabízela ještě vyšší úroveň výjimečné přilnavosti na suchu při jízdě na závodním okruhu nebo při průjezdu zatáčkami na horské silnici.

Pneumatika BATTLAX HYPERSPORT S23 používá nové složení směsi v oblasti ramen, které zlepšuje kontakt s povrchem vozovky při velkém bočním náklonu motocyklu a poskytuje maximální přilnavost na hranách při průjezdu zatáčkou. Tato optimalizace umožní jezdcům posouvat své sportovní výkony na ještě vyšší úroveň.

Přečtěte si také:   Bridgestone bude výhradním dodavatelem pneumatik pro mistrovství světa ABB FIA Formule E od sezony 2026–2027

Modernizovaný dezén s technologií Pulse Groove přispívá k vylepšeným provozním vlastnostem dokonce i v případě nepříznivého stavu vozovky a deštivého počasí. Jezdci se tak mohou spolehnout na vyšší přilnavost a vynikající ovladatelnost. V důsledku toho budou svůj motocykl řídit s maximální jistotou.

Společnost Bridgestone podporuje rozvoj kultury bezpečné jízdy na motocyklu přinášející radost a nabízí pocit jistoty urychlenou realizací globální, prémiové strategie s důrazem na obsazování mezer na trhu. V ní nalézají uplatnění produkty, mezi něž patří také prémiové motocyklové pneumatiky BATTLAX. Bridgestone se snaží naplnit své korporátní závazky „Emoce: závazek inspirovat nadšení a šířit radost ve světě mobility“ a „Snadnost: závazek vnášet komfort a pocit jistoty do života založeného na mobilitě“, jak jsou definovány v rámci iniciativy „Bridgestone E8 Commitment“.

Název

Bridgestone Battlax Hypersport S23

Rozměry

Šest rozměrů (jeden rozměr pro přední pneumatiku, pět rozměrů pro zadní pneumatiku)

Přední pneumatika

120/70 ZR 17 M/C (58W) TL

Zadní pneumatika

160/60 ZR 17 M/C (69W) TL

180/55 ZR 17 M/C (73W) TL

190/50 ZR 17 M/C (73W) TL

190/55 ZR 17 M/C (75W) TL

200/55 ZR 17 M/C (78W) TL

Uvedení na trh

Leden 2024