Alu kola

Alu disk RONAL R66 je nově v nabídce i v metalické modré barvě

Ronal_R66-modra

Disk Ronal R66 je nyní k dostání v novém provedení povrchu: v barvě Jetblack-blue tinted se blýská v metalicky lesklém tónu modré.

Klasický disk RONAL R66 se vyznačuje elegancí a nápadným asymetrickým designem. Pět charakteristických paprsků propůjčuje vozidlu extravagantní vzhled. Dosud byl k dispozici v inovativním provedení povrchu Orbit grey-mat-čelně kopírováno.

U této nové varianty v Jetblack-blue tinted jsou různé části designu zvýrazněné modrým speciálním lakem s lazurovým efektem. Za tímto účelem jsou disky nejprve vyleštěny a v dalším kroku na ně je nanesena metalicky třpytivá lazura. Díky nové metodě „color tinted“ máme ještě pestřejší designové možnosti, aniž bychom museli dělat kompromisy týkající se odolnosti v zimní sezoně.

Nové disky RONAL R66 Jetblack-blue tinted nabízíme ve velikosti 8,5×20 palců s upevněním na 5 otvorů. Jsou mimo jiné vhodné pro vozidla BMW iX3, Mercedes-Benz EQA, Audi e-tron, Volkswagen ID.3 a ID.4, Škoda Enyaq iV a Octavia, SEAT Leon a Tarraco. Od poloviny března rozšiřujeme nabídku o rozměr 8,0×19 palců.

Přečtěte si také:   RONAL R57 nově ve dvou nových površích pro CUPRA Born a Volkswagen ID.3

Všechny disky RONAL se vyrábí v Evropě v kvalitě prvotní výbavy a podléhají přísným kontrolám.