Alu kola

AEZ Kaiman mají schválení ECE pro náhradu originálních disků bez starostí

Při pohledu na náš každodenní život vynikne jedna věc: lidé neustále pospíchají z bodu A do bodu B a snaží se dát nový význam pojmu multi-tasking. V posledních několika letech můžeme o našem světě říci jednu konkrétní věc, je stále rychlejší. Jsme pohlceni našimi každodenními rutinními činnostmi, kdy dny kolem nás jen proletí a my nad nimi nemáme žádnou kontrolu. Stali jsme se pouhými cestujícími ve svých vlastních životech.

Čas na změnu

Posaďte se za volant svého života a převezměte nad ním kontrolu. Je na čase, abyste si začali plnit své sny, nechali stres každodenního shonu za sebou a akcelerovali svůj život jiným směrem. Vyražte pryč z města a ponořte se do nových dobrodružství. #jetonavas

Cítit, že žijete

AEZ nabízí to, co chcete jako svobodní zažít: BMW 330i a AEZ Kaiman dark jsou ztělesněním dynamické jízdy. Toto duo je ve vzájemném souladu, a to nejen na přeplněné dálnici. Na malebné horské cestě pocítíte, co svoboda skutečně znamená. Díky schválení ECE a kolům v originálním rozměru tato kombinace umožňuje opravdovou bezstarostnou jízdu, během které si můžete užívat každou sekundu. #jetovasevolba

Prožít naplno každý okamžik

Je jen na vás, jak chcete využít 24 hodin, které každý den nabízí. Nechcete se ohlédnout zpět na zážitky z uplynulého dne a vědět, že jste čas využili na maximum? Nechcete, aby vám proud osvěžujícího vzduchu připomněl, že jste svobodní v tom, co děláte? Nechcete zpomalit čas, protože se právě dobře bavíte, a ne proto, že nestíháte každodenní shon? #jetovaszivot

AEZ Kaiman

Novinka AEZ Kaiman se pyšní čistým sebevědomým designem s výraznými liniemi. Je k dispozici v rozměrech od 17 do 20 palců, ve kterých skvěle padne modelům vyšší střední třídy. AEZ Kaiman je k dispozici v originálních rozměrech s ECE homologací například pro modely BMW řady 3, řady 4 a řady 5, Audi A4 a A6, Škoda Superb, Volkswagen Passat, Opel Insignia a další.

Možnost použití originálních středových krytek a šroubů 

Design AEZ Kaiman je hmotnostně optimalizovaný a u modelů Audi a BMW umožňuje použití originálních šroubů i středových krytek.

Hodnota ET (zálisu) od 30 do 46 mm v kombinaci s nosností až 750 kg (9,0 x 20″) tvoří základní stavební kameny pro širokou nabídku aplikací. Varianta s lakováním s titanovým leskem působí nekompromisně, zatímco matně grafitové lakování s leštěnou čelní plochou dodává kolu jemnost a sportovní eleganci.

V tomto prémiovém segmentu nabízí AEZ Kaiman nejen více než konkurenceschopnou cenu, ale také 100% technicky schválené řešení „Made in Germany“.

Zdroj: ALCAR Bohemia