Pneumatiky Letní pneumatiky

Zdarma, transparentní a platné po dobu 36 měsíců. Nové pojištění pneumatik BMW a MINI

Nákupem originálních pneumatik nebo kompletní sady kol BMW a MINI s označením hvězdy zákazníci automaticky zdarma získají nové pojištění pneumatik BMW a MINI po dobu 36 měsíců. Pojištění v prvních 12 měsících kryje 100 % nákladů v případě poškození. Tímto přístupem BMW Group stanovuje na trhu nové standardy.

Pojištění pneumatik získá zákazník automaticky nákupem nové sady pneumatik nebo kompletní sady kol BMW či MINI. Datum nákupu značí začátek pojištění. Po dobu 36 měsíců jsou zákazníci pojištěni proti všem formám poškození ostrými předměty, jako hřebíky nebo rozbitým sklem, proti poškození způsobeným při parkování, proti vandalismu či krádeži.

Proto pojištění pneumatik BMW a MINI nevyžaduje složitý katalog kritérií, určující způsobilost. Pojistné krytí ovlivňuje pouze začátek pojištění, díky čemuž je celý proces transparentní a pro zákazníka snadno pochopitelný. První rok po zakoupení je hrazeno 100 % z pořizovací částky. Druhý rok BMW Group hradí 75 % nákladů a ve třetím roce polovinu. BMW Group tak zaručuje bezstarostnou „radost z jízdy“ a bezpečné cestování bez dodatečných nákladů.

„Naše pojištění pneumatik zákazníkům nabízí kompletní balíček služeb bez dalších nákladů. Pro naše zákazníky to je další důvod navíc, proč koupit originální pneumatiky nebo kompletní sady kol BMW a MINI,“ vysvětluje Christian Mück, viceprezident Marketing Management Products & Services společnosti BMW Group. „Tímto způsobem BMW Group opět dokazuje, že spokojenost zákazníků a poskytování prémiových služeb je její hlavní prioritou.“

Při vývoji nového modelu BMW nebo MINI společnost BMW Group pracuje v úzké kooperaci s různými mezinárodními výrobci pneumatik. Pneumatiky jsou testovány v nejrůznějších simulacích a zatěžkávacích zkouškách na přibližně 50 různých faktorů, včetně opotřebení, brzdné vzdálenosti, vysokého výkonu a komfortu. Výsledkem jsou originální pneumatiky BMW a MINI, které mají na bočnicích symbol hvězdy. Tyto pneumatiky jsou přizpůsobeny konkrétnímu modelu a pohonnému systému, například pohonům všech kol BMW xDrive nebo MINI ALL4, což zaručuje vynikající ovladatelnost vozu, jeho stabilitu a kontrolu za všech okolností a v jakékoliv dopravní situaci. Pneumatiky BMW a MINI také vykazují nízký valivý odpor, který snižuje spotřebu paliva. Pneumatiky BMW a MINI s dojezdovou technologií run-flat ujedou v případě nutnosti dalších 80 km při rychlosti 80 km/h. Originální sady kol s dojezdovými pneumatikami run-flat nabízejí významnou výhodu v oblasti bezpečnosti, a to především v zimě, kdy zákazníkům v případě problému umožní dojet bez zastavení do nejbližšího servisu BMW.

Přečtěte si také:   Nová pneumatika Firestone Firehawk Sport poskytuje výkony a kvality, na které se sportovní řidiči mohou spolehnout

Nové pojištění pneumatik BMW a MINI je k dispozici v Německu, Švédsku, Norsku, Finsku a Dánsku, stejně jako Španělsku, Itálii a Portugalsku. V březnu 2017 začali pojištění pneumatik svým zákazníkům nabízet také prodejci BMW a MINI v Rakousku, Polsku, České republice a Rumunsku. Pojištění zahrnuje celou Evropu, a proto platí i pro cesty do zahraničí.