Testy pneumatik Testy celoročních pneumatik

Test celoročních pneumatik časopisu Auto Express vyhrály pneumatiky Hankook Kinergy 4S2 (2021)

Hankook_wins_Auto_Express_All-Season_Tyre_Test

Nejnovější celoroční pneumatika Hankook Kinergy 4S2 se stala vítězem testu celoročních pneumatik pro rok 2021 nejprodávanějšího britského automobilového časopisu Auto Express. Jedná se již o druhé vítězství pneumatik Hankook v roce 2021 v testech pneumatik časopisu Auto Express – UHP pneumatika Ventus S1 evo 3 zvítězila v testu letních pneumatik tohoto magazínu. Celoroční pneumatika Hankook se umístila na prvním místě tabulky s výsledkem 100 % v testech ochrany proti aquaplaningu.

Pneumatika Kinergy 4S2 výrobce prémiových pneumatik Hankook získala své první vítězství v testu celoročních pneumatik za rok 2021, který provedl magazín Auto Express. Testy pneumatik časopisu Auto Express jsou již od roku 1998 ceněny spotřebiteli, kteří hledají nezávislé poradenství o pneumatikách a posuzují měřítko výkonnosti, bezpečnosti a úspory paliva. V testech, které byly zveřejněny ve speciálním vydání 10. listopadu 2021, soutěžila pneumatika Hankook Kinergy 4S2 s dalšími osmi celoročními pneumatikami jiných značek v oblíbeném rozměru 205/55 R16. Každá pneumatika byla hodnocena na testovacích tratích ve Finsku a v Německu v řadě klíčových parametrů, jako je přilnavost na mokrém i na suchém povrchu, na sněhu, hlučnost, valivý odpor a cena.

“Další skvělé vítězství v testu pneumatik pro společnost Hankook. Jsme velmi potěšeni, že jsme v nejnovějším testu celoročních pneumatik časopisu Auto Express získali takové výsledky. Naše společnost již více než 20 let nabízí našim zákazníkům inovativní výkonné celoroční pneumatiky, čímž se řadíme mezi hlavní průkopníky v této kategorii. Tato ocenění dokládají náš závazek poskytovat řidičům absolutní bezpečnost a spolehlivost za mokra, sucha a na zasněžených vozovkách. Ukazují to i naše další ocenění. Kinergy 4S2 X vyhrála test pneumatik časopisu Auto Bild Allrad a Hankook byl v rámci těchto testů jmenován i výrobcem roku 2021 v kategorii celoročních pneumatik,“ říká Sanghoon Lee, prezident Hankook Tire Europe.

Blackcircles.com, který test pneumatik sponzoroval, dospěl k závěru, že „Zákazníci, kteří si tuto pneumatiku pořídili, udělovali pozitivní recenze s hodnocením 4,5/5. Zpětná vazba často zdůrazňuje výkon pneumatiky na sněhu, její pohodlí a dobrou úsporu paliva.“

Přečtěte si také:   Pirelli uvedlo na trh novou celoroční pneumatiku Pirelli Cinturato All Season SF3

Při oznamování vítězství Auto Express prohlásil: „Pneumatika Hankook se stala celkovým vítězem a nejlepší hodnocení měla v aquaplaningu, ale podala celkově dobrý výkon, jen s malými kompromisy…. Vynikala v ochraně proti akvaplaningu a poskytovala řidiči sebevědomí na jízdní dráze s dobrým vedením vozidla v zatáčkách, kde ostatní pneumatiky nedokázali udržet stopu…. Zasloužené vítězství“ (Auto Express 09/11/21)