Alu kola

Společnost RONAL GROUP prezentovala inovativní technologii na výstavě Essen Motor Show

Stejně jako již v předchozích letech byla společnost RONAL GROUP opět i v roce 2017 od 1. do 10. prosince zastoupena svým vlastním stánkem na výstavě Essen Motor Show. V hale 11 na stánku D119 představil tento výrobce vysoce kvalitních hliníkových disků své nejnovější produkty značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK. Jako mimořádnou událost tato společnost oslavila světovou premiéru nové technologie SMART CORE.

Společnost RONAL GROUP není činná pouze jako dodavatel prvotní výbavy vozů pro renomované automobilové výrobce, ale navrhuje a vyrábí pod značkami RONAL a SPEEDLINE CORSE také moderní a stylové hliníkové disky pro trh s příslušenstvím. Na 50. výstavě Essen Motor Show tato společnost ukázala své nejnovější produkty na stánku, který byl nápadný svým čerstvým, přepracovaným designem, a který byl dobře přijat všemi zákazníky.

Jako světovou premiéru představila firma RONAL GROUP svůj nejnovější disk, který byl vyroben pomocí zcela jedinečné technologie: RONAL R63. Tento disk v povrchové úpravě Grafit-mat-čelně kopírováno se vyrábí pomocí inovativního procesu SMART CORE, u kterého se nejprve do kokily vloží solná jádra, následně se zalijí do hliníku a poté se vyplaví vodou. Tento proces umožňuje docílit komplexních vnitřních tvarů a vysoké tvarové různorodosti.

 

 

Ze svého programu SPEEDLINE CORSE tento výrobce disků prezentoval jako nejvýznamnější exponát oblíbený sportovní design SL6 Vettore. Tento lehký a dynamický disk vyznačující se pěti dvojitými paprsky je od nynějška k dispozici ve dvou nových povrchových úpravách: Jednou z nich je varianta MCR (Multi Color Rim – vícebarevný disk) v povrchové úpravě Jetblack-mat-červné paprsky, druhou poté povrchová úprava Bronz-mat-čelně kopírováno. Disky se dodávají s pěti upevňovacími otvory ve velikostech 8.5×19 palců a 9.5×19 palců.

 

Speedline Corse SL6 Vettore
Speedline Corse SL6 Vettore

Vedle dříve uvedeného zde společnost RONAL GROUP jakožto partner úpravce automobilů Team Schirmer a výrobce pneumatik Pirelli vystavil jeden z vozů, které se účastnily letošního 24hodinového závodu na německém Nürburgringu – vybaveny speciálně vyvinutými disky SPEEDLINE CORSE ve zlatém provedení. Všichni návštěvníci stánku, kteří si pořídili svou fotografii prostřednictvím vystavené fotostanice na vytváření autoportrétů, měli navíc možnost zúčastnit se slosování o velmi mimořádnou výhru: Společnost RONAL GROUP jednorázově rozdala dvě exkluzivní týmová místa v závodním stáji společností RONAL a PIRELLI při 24hodinovém závodě na Nürburgringu v roce 2018.

Přečtěte si také:   Koncepční vůz Opel Experimental sází na kola s technologií RONAL