Alu kola

RONAL R65 má nyní homologaci ECE. Není třeba ho dopisovat do technického průkazu

Ronal_Felgen.indd

S elegancí po celou zimu – tak zní motto disků RONAL R65 s dvojitými paprsky. Nově je k dispozici ve všech třech povrchových úpravách pro vybrané modely také se schválením ECE.

Elegantně tvarovaný a současně robustní disk RONAL R65 je nyní nabízen také ve variantě umožňující okamžité použití v sériových rozměrech pro vozy Volkswagen Golf VIII, SEAT Leon (KL) a Škoda Octavia (NX) bez nutnosti zvláštního záznamu do technického průkazu.

S povolením k provozu ECE odpovídá disk z technického hlediska disku v rámci originálního vybavení a se schválenými pneumatikami ho lze montovat rychle a nekomplikovaně. Pro řidiče to znamená následující: montovaný díl nemusí procházet žádnými dalšími zkouškami nebo správním řízením, například prostřednictvím STK.

Klasický disk s dvojitými paprsky je k dostání ve velikostech 16 až 18 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů v povrchových úpravách Stříbrná, Jetblack-mat a Cerium Grey.

Veškeré disky RONAL se vyrábějí v Evropě se zohledněním přísných požadavků na zkoušky a v kvalitě odpovídající prvotnímu vybavení nových vozů.