Alu kola

Ronal představí na veletrhu Tire Cologne spoustu novinek

Společnost RONAL GROUP bude mít svou prezentaci na letošní premiéře nového odborného veletrhu Tire Cologne od 29. května do 1. června 2018 na svém stánku A010/B011 v hale 7.1. Na výstavní ploše o rozloze 150 m2 společnost představí aktuální produkty značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK. Stánek zazáří v novém designu, který byl poprvé ukázán v prosinci na výstavě Essen Motor Show a odráží se rovněž na nových webových stránkách společnosti.

Pod mottem „Obrovská vášeň pro skvělá kola“ společnost RONAL GROUP představí dva nové disky pro oblast aftermarketu: V případě designu RONAL R64 se jedná o robustní disk pro lehké užitkové automobily, který byl zkonstruován tak, aby nabízel vysokou nosnost. K dispozici bude ve velikosti 17 palců s pěti upevňovacími otvory, a to v stříbrné povrchové úpravě a v provedení jetblack-mat-čelně leštěno. Zvláštností tohoto disku je jeho klikatý design v kombinaci s vysokou mírou robustnosti. Je tak možné ho použít jako dokonalé vzhledové i funkční zhodnocení malých dodávek a terénních vozů.

Disk RONAL R65, jenž bude nejprve k dostání ve velikostech 16 a 18 palců ve stříbrné povrchové úpravě a s povrchem jetblack-mat, přesvědčí potenciální zájemce svým propracovaným vzhledem: pět tenkých dvojitých paprsků je prodlouženo až k vnějšímu okraji disku, a působí tak elegantně a současně dynamicky. Na povrchu těchto paprsků se navíc nachází speciální struktura. Design R65 se díky snadné péči o disk hodí zvláště pro zimní použití.

Ze svého sortimentu pro nákladní vozy společnost představí svůj nový disk SPEEDLINE TRUCK SLT 4015 pro tahače a návěsy. Disk ve velikosti 19.5×8.25“, s roztečnou kružnicí otvorů 8×275 mm a ET 146, lze zakoupit s velikostmi otvorů pro šrouby o průměrech 26, 30 a 32 mm. Nový disk SPEEDLINE TRUCK má nosnost 3150 kg v případě jednoduché montáže a 2900 kg v případě dvojmontáže. Lze ho použít jak na tahačích, tak i na návěsech.

Přečtěte si také:   Nokian Tyres představuje symbol ELECTRIC FIT, který pomáhá řidičům elektromobilů najít vhodné pneumatiky pro jejich vozy

Vedle vlastních produktů stojí v ohnisku zájmu témata „barevný svět“ a „technologie“. Prezentací disku RONAL R62 a jeho designových aplikací v červené, modré a zelené barvě a také představením nových modelů SPEEDLINE CORSE SL6 Vettore v bronzové barvě a v provedení MCR dodá společnost RONAL GROUP svému stánku barevný nádech. Odbornému publiku budou rovněž přiblíženy mnohé technologie, které se zčásti používají také při výrobě disků jakožto originálního vybavení vozů. Je jich celá řada: od technologie flowforming přes MCR až po světovou novinku SMART CORE, která svou premiéru oslavila na prosincové výstavě Essen Motor Show.

Veletržní stánek společnosti RONAL GROUP s jejími značkami RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK se na veletrhu Tire Cologne v Kolíně nad Rýnem nachází v hale 7.1, stánek A010/B011.