Alu kola

RONAL opět představil na Essen Motor Show 2019 spoustu novinek, včetně parádních veteránů

Pod mottem ‚Past meets Future‘ se společnost RONAL GROUP v době od 30. listopadu do 8. prosince 2019 zúčastnila 52. ročníku výstavy Essen Motor Show. Na nově uspořádaném veletržním stánku s dynamickými stojany pro disky a s osvětlenými vitrínami zde tento podnik vystavoval různé produkty svých značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK a vedle toho rovněž tři mimořádné automobily.

K závěru svého jubilejního roku prezentovala společnost RONAL GROUP v doplňujícím výstavním úseku naproti hlavnímu stánku dva klasické vozy: Ford Capri RS2600 V6 s originálními disky RS z roku 1969 a dále Mercedes-Benz E190 z roku 1988 s disky RONAL R50 ve zlatém provedení. Přímo na místě byl s nimi i jejich vlastník David Roels, který se jako jediný paraplegig, jenž kvůli svému tělesnému postižení jezdí na invalidním vozíku, účastní mezinárodních závodů v driftování. O zábavu a dobrou náladu se mimo to postaral ruletový stůl umístěný v jubilejním úseku výstavy spolu s profesionálními krupiéry, odkud si někteří návštěvníci odnesli skvělé výhry.

Fashion-Wheel-scaled

Na hlavním stánku společnost RONAL GROUP ukázala nové provedení disku RONAL R9 ve velikosti 15 palců s povrchovou úpravou stříbrná-kopírovaný okraj disku, který náleží do řady klasických designů 70. a 80. let Classic Range. Ten byl na Essen Motor Show představen vůbec poprvé. Vedle něj byly k vidění i další kultovní produkty, jako například RONAL R10 Turbo s černě lakovaným frézovaným povrchem, dvě provedení disku RONAL R50 AERO a dále disk RONAL LS v úpravě stříbrná-kopírovaný okraj disku.

Zvlášť velkou pozornost si pro sebe přitáhlo šest takzvaných Fashion Wheels: Jedná se o již existující designy disků, avšak v novém provedení. K vidění byl disk SPEEDLINE CORSE SL8 v úpravě bronzová-čelně kopírováno, dále disk SC1 s barevně zrcadlícími se povrchy v tyrkysové a světle fialové barvě – navíc zušlechtěnými nově vyvinutým chromovým lakem – a další varianta disku SC1 s přišroubovanými aerodynamickými kruhovými prvky. Ze sortimentu RONAL zde byl vystaven design R50 AERO ve dvou speciálních verzích: Jednak jde o modro-bílé provedení a jednak o úpravu zlatá-leštěný okraj vizuálně navozující dojem centrálního upevnění disku, obě provedení navíc s nálepkami podporujícími jejich závodní charakter. Prostřednictvím těchto Fashion Wheels tak jejich výrobce mohl nejen představit drobný výběr nových barev, technik a designérských nápadů, ale měl i možnost se současně optat mezi návštěvníky, které z nich se těší největší oblibě.

Přečtěte si také:   Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy

Mercedes-E190-mit-R50-AERO-in-Gold-scaled

Zastoupeno bylo opět i téma motoristického sportu. Vedle známého vozu RONAL «Zetti» BMW Z4 GT3 vystavoval podnik dva disky ze svého portfolia značky SPEEDLINE RACING pro závodní motoristické týmy a dále závodní disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo, který je schválen i pro provoz na veřejných komunikacích.

Během celého trvání veletrhu mohla společnosti RONAL GROUP těžit z podpory hostesky Veroniky Klimovitsové, Playmate roku 2019, která byla zákazníkům k dispozici pro společné fotografie a autogramy.