Alu kola

Ronal Group zahajuje slavnostní aktivity u příležitosti svého jubilea

Ford Capri by RONAL GROUP

Skupina RONAL GROUP, v celosvětovém měřítku jeden z předních výrobců disků z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla, slaví letos 50. výročí své existence. V rámci světové roadshow tato společnost vyjadřuje své poděkování svým zaměstnankyním a zaměstnancům za jejich pracovní angažovanost, kterou podstatným způsobem přispívají k úspěchu celé firmy.

Současná jubilejní cesta pod mottem ‚Anniversary World Tour 2019‘ byla zahájena počátkem května ve švýcarském Härkingenu, kde se nachází ústředí koncernu RONAL GROUP. V Nantou na Tchaj-wanu – v sídle dceřinné společnosti ve Fullchamp vyrábějící hliníkové kované disky pro značku SPEEDLINE TRUCK – bude toto turné v listopadu zakončeno. V uvedeném časovém údobí jubilejní konvoj navštíví postupně všechny pobočky koncernu RONAL GROUP na celém světě.

„Při příležitosti 50. výročí naší existence jsme se rozhodli pro něco neobyčejného, a uspořádali jsme proto současnou světovou tour, abychom našim více než 8000 zaměstnankyním a zaměstnancům vyslovili poděkování za jejich vášeň a obrovské pracovní nasazení. Bez nich by totiž koncern RONAL GROUP nebyl to, čím dnes je: mezinárodně úspěšným podnikem na trhu s automobilovými disky, který se navíc etabloval jako přední hráč na poli technologií a inovací,“ vysvětluje Yvo Schnarrenberger, generální ředitel koncernu RONAL GROUP, podněty ke konání tour.

Jubilejní konvoj tvoří pět vozů, z nichž každý představuje vždy jedno desetiletí mezi roky 1970 a 2019. Vždy v místě konání na jednotlivých pobočkách čeká zaměstnankyně a zaměstnance vedle pavilonů s informacemi o historii společnosti pestrý program skládající se z mezinárodních uměleckých vystoupení, živé hudby a různých her – a k tomu navíc speciální jubilejní dárek.