Alu kola

Pořiďte svému autu s novou sezónou nová alu kola

Jaro je tady a s ním i čas přezouvání zimních pneumatik na ty letní. A proč rovnou neudělat auto hezčím a nedopřát mu nová alu kola? V letním období nebudou kola tolik trpět díky absenci posypové soli nebo odlétajícími kamínky a auto s novými koly výrazně prokoukne.

Škoda, Ford nebo BMW: kola mají pro všechny

Je úplně jedno, jakou značku auta vlastníte, v internetovém obchodě Alukola-obchod.cz najdete kola i pro svůj model. V e-shopu můžete totiž vybírat z bohaté nabídky více než 8000 disků.

Pokud byste si nebyli jistí tím, zda jsou kola, která jste si pro svůj automobil vybrali, vhodná, můžete využít dat z konfigurátoru. Ten nabízí prakticky všechny modely automobilů, jež se na českém trhu prodávají. Stačí projít několika jednoduchými kroky jako vybrat značku auta, model, roky v nichž se vyráběl a pak už jen kliknout na požadovaný průměr disku. Hned poté se ukáží všechny možnosti alu kol, která lze na vůz nasadit. Pak už to bude jen na vás a na vašem vkusu. Kdybyste si i přesto nebyli správným výběrem disků jistí, stačí prodejci zavolat a ten vám rád poradí.

Chcete kola vidět? Prohlédněte si je v showroomu

Kola už jste si na e-shopu vybrali, ale nedokážete si představit, jak budou vypadat naživo? Není nic jednoduššího, než se vydat do Hradce Králové, kde mají Alukola-obchod.cz, potažmo společnost Racing Line CZ s.r.o., svůj showroom i prodejnu. Všechna kola totiž drží skladem. A to má následně další výhodu, že na ně po objednání nebudete muset zbytečně čekat několik dní a nebo snad týdnů.

Platit lze hotově při převzetí, ale také převodem. Před dokončením objednávky je však možné využít i možnosti nákupu na splátky. Tato volba se automaticky zobrazí ještě před dokončením objednávky.

Dobrou zprávou je také fakt, že poštovné za celou sadu čtyř kol činí pouze 170 Kč.

Koupit jen alu kola často nestačí, příslušenství je v nabídce také

Nákupem litých kol to přesto často nekončí. Evropská unie předepisuje kontrolu tlaku v pneumatikách pro všechny nové automobily prodávaneé na evroopském trhu. Někteří výrobci to řeší speciálními ventilky (TPMS), které kontrolují tlak v pneumatikách automaticky a na dálku komunikují s řídící jednotkou automobilu. Jde o nezbytné příslušenství, jenž má Alukola-obchod.cz v nabídce také. Kromě toho si můžete objednat i vymezovací kroužky, ale šrouby, matice a podobně.

Všechna litá kola v nabídce mají potřebné atesty i certifikace, nemusíte se tedy bát, že by na vaše auto nepasovala a nebo nebyla kvalitní. Díky certifikaci Ministerstva dopravy je samozřejmostí taktéž vystavení typového listu přímo pro konkrétní objednaná kola a pro váš vůz. Díky tomu bude možné kola – v případě že tam nejsou – zapsat do velkého technického průkazu, čímž se předejde případným problémům na STK nebo plnění od pojišťovny po nehodě.

Příjemné překvapení na závěr

Největší výhodou je, že kola nakupujete přímo od dodavatele, který si I díky tomu může dovolit nabízet disky za nejnižší možné ceny. Ke každému nákupu zákazník obdrží také nezbytné příslušenství v hodnotě 900 Kč zdarma.