2019 Ram 1500

Pneumatiky Roadian HTX RH5 budou v prvovýrobě dodávány na pick-up Ram 1500

Společnost Nexen Tire, přední světový výrobce pneumatik, oznámila, že bude dodávat své pneumatiky jako originální díly pro zcela nový pick-up Ram 1500 modelového roku 2019 vyráběný společností Fiat Chrysler Automobiles ve Spojených státech.

Zbrusu nový pick-up Ram 1500 je vzorem odolnosti, technologické vyspělosti, hospodárnosti a komfortu a nabídne vybavení, kterým se dosud žádný pick-up pochlubit nemohl. Vyrábí se v závodu Sterling Heights Assembly Plant (SHAP) ve Sterling Heights ve státě Michigan.

Pneumatiky Nexen Tire Roadian HTX RH5, zkonstruované speciálně pro automobily kategorie SUV a lehká taktická vozidla, vykazují vynikající jízdní vlastnosti a skvěle se uplatní na silnici i v terénu. Jedním z jejich hlavních znaků je také vyšší tahová síla.

Společnost Nexen Tire ve svém prohlášení uvádí, že „průběžně investuje do výzkumu a vývoje s cílem dále zlepšovat kvalitu pneumatik a technologie. V blízké budoucnosti plánuje rozšiřování dodávek originálních dílů pro další výrobce automobilů a další modely.“

Společnost Nexen Tire dodává pneumatiky na první výbavu pro řadu vozů vyráběných skupinou FCA US, mj. pro modely Ram 3500 nebo Chrysler Pacifica.