Alu kola

Nový disk RONAL R64 s nápadným designem pro lehké užitkové vozy

Ronal-R64_Silber

Na veletrhu Tire Cologne 2018 společnost RONAL GROUP letos prezentovala jako jeden z vrcholů expozice nový design RONAL R64. Disk je právě uváděn na trh.

V případě designu RONAL R64 se jedná o robustní disk pro lehké užitkové automobily, který byl zkonstruován tak, aby nabízel vysokou nosnost až 1 400 kg. Zvláštností tohoto disku je jeho grafický design se speciální strukturou na jeho paprscích. Disk R64 přesvědčí uživatele nejen svým výrazným, nápadným vzhledem – tento pětipaprskový disk je současně také velmi robustní. Lze ho tak použít jako dokonalé vzhledové i funkční zhodnocení pro lehké užitkové vozy, rodinné velkoprostorové automobily, dodávky a terénní vozy s vyšší hmotností. RONAL R64 se hodí mimo jiné na Volkswagen T6, Ford Transit, Citroën Spacetourer, Peugeot Traveller, Toyota Proace a SsangYong Rexton.

Disk R64 bude nejprve k dispozici ve velikosti 7.0×17 palců s montáží na pět otvorů. K dostání je v povrchových úpravách stříbrná a Jetblack-mat-čelně kopírováno, přičemž u druhé jmenované varianty se používá postup soustružení do lesku. Design RONAL R64 je na trh uváděn právě nyní.