Pneumatiky Letní pneumatiky

Nové pneumatiky Michelin Pilot Sport 5 a Michelin Primacy 4+ pro sedany a SUV se představují

MICHELIN Pilot Sport 5 (12)

Michelin představuje dva nové modely letních pneumatik – pneumatika Michelin Pilot Sport 5 je určená pro sportovní vozidla a pneumatika Michelin Primacy 4+ pro sedany a SUV, pro jízdu po městě i na delší cesty.

Michelin Pilot Sport 5 – přesná ovladatelnost a požitek z jízdy po delší čas

Nová letní pneumatika Michelin Pilot Sport 5 byla vyvinuta pro milovníky sportovních vozů a dynamické jízdy. Nová pneumatika, která nyní vstupuje na trh v celé Evropě, bude k dispozici v průměrech od 17 do 21 palců. Do konce roku 2022 bude na trhu dostupných celkem 50 rozměrů.

Přečtěte si také:   Goodyear rozšiřuje řadu pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6

Michelin Pilot Sport 5 nabízí jedinečnou kombinaci vysokých výkonů a dlouhé životnosti:

  • Nejdelší životnost v porovnání s klíčovými konkurenčními pneumatikami na trhu v kategorii sportovních pneumatik1.
  • Přesné reakce na pokyny řízení a výjimečná kontrola nad vozidlem v zatáčkách díky technologii dynamické odezvy, která se mnohokrát osvědčila při soutěžích v motoristickém sportu. Aramidovo-nylonový pás obepíná celou kostru a zajišťuje optimální přenos pokynů řízení na vozovku a zvyšuje požitek z jízdy.
  • Maximální kontrola nad vozidlem díky výjimečně dobré přilnavosti a efektivním brzdným vlastnostem jak na suchém, tak na mokrém povrchu. Technologie dvojího sportovního dezénu využívá vnitřní stranu běhounu pro lepší výkony na suchém povrchu a vnitřní část běhounu pro lepší výkony na mokrém povrchu.
  • Povrchová úprava bočnic Premium Touch vytváří elegantní, matně černý design s mikrotexturou připomínající samet. Za tuto úpravu získala pneumatika cenu Contemporary Good Design Award 2021 udělenou pod záštitou Red Dot Award.

Michelin Pilot Sport 5 je další generací pneumatik v řadě Michelin Pilot Sport a nástupcem mezi spotřebiteli oblíbeného a cenami ověnčeného modelu Michelin Pilot Sport 4.


Hledejte pneumatiky Michelin Pilot Sport 5 za nejvýhodnější cenu!


Pneumatika Michelin Primacy 4+ – záruka ještě větší bezpečnosti po celou dobu užívání

Nová letní pneumatika Michelin Primacy 4+ je určená pro sedany a SUV, pro jízdu po městě i na delší cesty. Bude k dispozici od března v 82 rozměrech s průměry od 16 do 19 palců. Do konce roku 2022 bude v prodeji celkem 121 rozměrů s průměry od 16 do 21 palců.


Hledejte pneumatiky Michelin Primacy 4+ za nejvýhodnější cenu!


Nová pneumatika Michelin poskytuje lepší brzdné výkony na mokrém povrchu9 a v okamžiku, kdy je opotřebená, zajišťuje ještě větší bezpečnost od prvního do posledního kilometru. To umožňuje technologie Michelin EverGrip, která díky inteligentní kombinaci dvou vrstev pryže zajišťuje samoregenerující se vlastnosti běhounu a umožňuje tak lepší odvod vody při jízdě i u opotřebené pneumatiky. Pneumatika navíc zajišťuje bezpečnost od prvního do posledního kilometru 9 a dlouhou životnost.