Pneumatiky Zimní pneumatiky

Nokian Snowproof jsou nové zimní pneumatiky s technologií SilentDrive

Finská společnost vyrábějící prémiové pneumatiky Nokian Tyres představuje novou vlajkovou řadu zimních pneumatik značky obnovuje své středoevropské portfolio zimních pneumatik. Rozšířená a modernizovaná řada pneumatik Nokian Tyres Snowproof zahrnuje čtyři modely a pokrývá širokou škálu rozměrů, od malých rodinných vozů až po velké a těžké vozy SUV. Novinkou pro středoevropské řidiče je technologie SilentDrive.

Nová řada pneumatik Nokian Tyres Snowproof byla vyvinuta pro středoevropské řidiče a zajišťuje nekompromisní výkon na sněhu, břečce a v silném dešti. Nejdůležitější vlastností této rodiny pneumatik je vynikající bezpečnost za všech jízdních podmínek; pneumatiky nabízejí kontrolovaný a předvídatelný pocit z jízdy, ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu, nebo po malebných alpských silnicích.

Nové pneumatiky Nokian Tyres Snowproof 2 pro osobní automobily a Nokian Tyres Snowproof 2 SUV pro sportovně-užitkové modely a crossovery jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost v situacích, kdy je jí nejvíce zapotřebí. Nová moderní řada výrobků Snowproof nabízí inovativní kombinaci vynikající přilnavosti v zimě, stability a jízdního komfortu. Vynikající bezpečnostní vlastnosti této produktové řady jsou přímým výsledkem nových optimalizovaných dezénů, modernizací směsí, přísného testování a neúnavného výzkumu.

Přečtěte si také:   Nokian Tyres se připojuje k projektu Polestar 0, jehož cílem je vytvořit první klimaticky neutrální automobil

„Zima se vyznačuje nejrůznějšími výkyvy počasí – od hlubokého mrazivého ledu, přes nadýchaný třpytivý sníh, těžké a vlhké sněhové přeháňky až po mokrou a kalnou břečku. To vše jsou podmínky, ve kterých se nám daří. Naše odborné znalosti jsou založeny na desetiletích výzkumu a testování, počínaje první zimní pneumatikou na světě. Dá se říci, že jsme znalci zimy“, říká Tommi Alhola, viceprezident divize pneumatik osobních vozů pro střední Evropu společnosti Nokian Tyres.

Technologie SilentDriveTM, která se úspěšně používá v zimních pneumatikách Nokian Tyres pro severský trh, je navržena a vyvinuta s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí a jízdní komfort. Výjimečně nízké hladiny hluku je dosaženo přidáním lehké vrstvy akustické pěny na vnitřní vložku pneumatiky. Technologie SilentDrive bude k dispozici ve vybraných velikostech SUV Snowproof 2.

Kromě nových modelů pneumatik přichází řada Snowproof s produktovou modernizací. Aktualizovaný model dříve známý jako WR Snowproof pokračuje na trhu jako Nokian Tyres Snowproof 1. Vylepšení tohoto modelu osobního vozu se projeví zejména za mokra. Stylový a sportovní Nokian Tyres Snowproof P je určen pro ultra vysoce výkonnou část trhu.

Nová řada pneumatik Nokian Tyres Snowproof přichází s rozsáhlým výběrem velikostí a středoevropští zákazníci si ji budou moci zakoupit na podzim 2023.