Magazín

Nexen Tire a fotbalový Manchester City prodloužili sponzoring o další tři roky

Jihokorejský výrobce pneumatik, společnost Nexen Tire prodloužila sponzorskou smlouvu s vedoucím anglickým fotbalovým celkem Manchester City na další tři roky. Od příští sezóny anglické Premier League se logo společnosti Nexen Tire poprvé objeví na rukávech fotbalových dresů. Nová partnerská smlouva bude nově zahrnovat i podporu ženského celku.

„Partnerství se Citizens, jak je fanoušky klub přezdíván, je pro naši společnost z globální perspektivy klíčová marketingová platforma. S týmem z Manchesteru jsme se spojili v roce 2015 a od té doby jsme se podíleli na několika nezapomenutelných aktivitách s hráčskými osobnostmi tohoto významného klubu,“ uvedl Petr Pospíšil, External Affairs General Manager společnosti Nexen Tire.

Prodloužení kontraktu bylo podepsáno na slavnostním ceremoniálu v rámci fotbalové akademie Manchester City za účasti manažerů společnosti Nexen Tire a manažerů klubu, nechyběl samozřejmě trenér Pep Guardiola a hvězdy trávníku Gabriel Jesus, İlkay Gündoğan a Jill Scottová. „Velmi nás těší, že můžeme minimálně další tři roky pokračovat v naší úspěšné spolupráci. Nexen Tire je dynamická a sílící globální značka a my jsme velmi rádi, že jsme od letošního roku partnerství rozšířili i o podporu ženského týmu. Manchester City je zároveň prvním klubem v Premier League, který oznámil oficiálního partnera na rukávech fotbalových dresů,“ komentuje podpis nové smlouvy Ferran Soriano, výkonný ředitel klubu Manchester City.