Magazín

Nexen Tire bude partnerem hokejového klubu BK Mladá Boleslav i v nové sezóně

Nexen-Tire-BK-Mlada-Boleslav-hokej

Hokejisté BK Mlada Boleslav zahájili sezónu 2019-20 vítězstvím 4:1 na domácí půdě bez zaváhání. Boleslavští fanoušci slavili už při prvním gólu, který vstřelil Oscar Flynn. Výhru pak zajistili svými trefami Pavel Musil, Michal Vondrka a Lukáš Žejdl. Při příležitosti vítězství klubu oznámil jihokorejský výrobce pneumatik Nexen Tire, že i v nové sezóně podpoří mladoboleslavský klub jako oficiální partner.

„Jako oficiální partner a sponzor BK Mladá Boleslav jsme nadšeni, že můžeme podpořit tento tým i v nové sezóně,“ řekl Travis Kang, generální ředitel společnosti Nexen Tire. „Těšíme se na spolupráci s celým týmem,“ dodal.

Nexen Tire je oficiálním partnerem boleslavských hokejistů již od sezony 2014–2015. Kromě podpory klubu dotuje také občerstvení a zázemí pro sportovní fanoušky na domovském stadionu Ško-Energo Aréna.

Prostřednictvím reklam, billboardů a souvisejících marketingových aktivit bude společnost Nexen Tire i nadále významně zastoupena na všech zápasech BK Mladá Boleslav. Chce se tak i nadále soustředit na zvyšování povědomí své značky v České republice.

Koncem srpna 2019 Nexen Tire slavnostně otevřel v Žatci svou první evropskou továrnu. Událost znamenala zkompletování sítě čtyř hlavních globálních celosvětových center Nexenu pro výzkum a vývoj.