Pneumatiky Motocyklové pneu

Motocyklové pneumatiky Dunlop se představují novým sloganem ‚Just Ride‘

Just Ride Dunlop

Společnost Dunlop Motorcycle Europe během tohoto měsíce postupně odhaluje novou prezentaci značky Dunlop. Cílem sloganu Just Ride je novým způsobem oslovit jezdce v celé Evropě. Změna identity zahrnuje vše, co s Dunlop Motorcycle Europe souvisí, a byla již zavedena na jejích webových stránkách a sociálních médiích.

Heslo Just Ride symbolizuje pocity svobody, dobrodružství a radosti ze života, které pro jezdce představuje jízda na motorce. Pneumatiky Dunlop nabízejí bezkonkurenční přilnavost a bezpečnost a jezdci si díky nim mohou naplno a bez obav užívat vzrušení z jízdy. Díky vysoké odborné kvalifikaci společnosti Dunlop ve všech segmentech motocyklových pneumatik – od hypersportů přes off-road až po custom motorky a vše mezi tím – by měl nový styl oslovit jezdce všech stylů, schopností a z každého prostředí.

Slogan Just Ride byl vybrán na základě rozsáhlého průzkumu mezi jezdci v celé Evropě. Průzkum prokázal, že jezdci upřednostňují pneumatiky, díky nimž se mohou cítit bezpečně a pod ochranou, a z produkce značky, na níž se mohou za všech okolností spolehnout. Jejich pneumatiky musí být odolné a trvanlivé a musí se vyznačovat vynikající přilnavostí, ať už při rychlé jízdě na okruhu nebo v náročných podmínkách silničního provozu. Heslo „Just Ride“ asociuje výkonnost, rebelství a charisma a současně implikuje pocit bezpečí a ochrany. Jezdci značky Dunlop vědí, že tyto atributy pro její výrobky velmi dobře platí, nová prezentace značky by měla pomoci upevnit prémiový status společnosti Dunlop na celém trhu.

Přečtěte si také:   Test letních pneumatik 215/55 R17 podle ADAC (2024)

Partnerství společnosti Dunlop se závodníky a významnými závodními týmy je důležitou součástí poselství hesla Just Ride. Technologie, které přispívají k vítězstvím v různých soutěžích, ať už se jedná o motokros, silniční závody, Grand Prix nebo vytrvalostní závody, jsou součástí všech výrobních řad motocyklových pneumatik Dunlop, které tak bezkonkurenční odbornou kvalifikaci značky a její technologie zprostředkovávají všem jezdcům.

Just Ride Dunlop

Dunlop zavádí heslo Just Ride v průběhu března; zatím je již k vidění na webových stránkách Dunlop Motorcycle Europe a na sociálních médiích (Dunlop Moto na Facebooku a dunlop moto na Instagramu). Novou identitu podpoří poutavá grafika a vizuály vzbuzující pocity dobrodružství a vzrušení z jízdy, včetně propagačního filmu, který shrnuje, co vše se za novou identitou značky skrývá.

Přečtěte si také:   Zažijte Itálii na motorce

Luca Davide Andreoni, marketingový manažer Dunlop Motorcycle Europe: „Proč sáhnout právě po pneumatikách Dunlop? Těmito dvěma slovy ‚Just Ride‘ chceme dát jezdcům ochutnat jedinečné pocity a emoce, které jim mohou naše výrobky poskytnout. Pneumatiky Dunlop navrhují odborníci, kteří využívají technologie vítězných závodníků mistrovství světa, aby zpřístupnili výjimečnou přilnavost, užitné vlastnosti a bezpečnost pro jezdce všech stylů. Nová identita značky tuto skutečnost dokonale shrnuje a vysílá jasné poselství jezdcům v celé Evropě.“