Pneumatiky Motocyklové pneu

Motocyklová pneumatika Bridgestone BATTLAX HYPERSPORT S22 byla vybrána jako originální výbava pro model Kawasaki Ninja H2 SX

Kawasaki Ninja H2 SX

Společnost Bridgestone Corporation (Bridgestone) oznámila, že si společnost Kawasaki Motors, Ltd. (Kawasaki Motors) vybrala její pneumatiky BATTLAX HYPERSPORT S22 jako originální výbavu pro zcela nové vysokovýkonné modely Kawasaki Ninja H2 SX a Ninja H2 SX SE v kategorii sportovních cestovních motocyklů, které byly představeny 23. listopadu 2021 ve verzích pro modelový rok 2022.

Obě společnosti se ohlížejí na dlouhou historii vzájemné spolupráce. Bridgestone je hrdý, že svými kvalitními produkty přispívá k vysoké kvalitě řady motocyklů společnosti Kawasaki Motors. Bridgestone kromě toho podporuje svými pneumatikami BATTLAX motoristický sport, například mistrovství světa ve vytrvalostních závodech FIM1 EWC (Endurance World Championship) a japonské mistrovství pro silniční motocykly (MFJ2 All Japan Road Race Championship). Bridgestone svou účastí v motoristickém sportu, který vyžaduje od pneumatik maximální výkony, vylepšuje své technologie.

Přečtěte si také:   Společnost Bridgestone EMIA obdržela druhým rokem v řadě prestižní hodnocení EcoVadis Platinum

Pneumatiky BATTLAX HYPERSPORT S22 pro modelovou řadu Ninja H2 SX byly vyvinuty na základě technologií, v nichž Bridgestone využívá své rozsáhlé zkušenosti z aktivit v motoristickém sportu. Tyto pneumatiky poskytují sportovní ovladatelnost a vynikající adhezi na jakémkoli povrchu díky nejmodernější směsi běhounu a vyspělé konstrukci s optimalizovanou tuhostí.

Pneumatiky BATTLAX HYPERSPORT S22 díky tomu kombinují vysokou adhezi a mimořádnou odolnost ve vysokých rychlostech. Motocykly modelové řady Ninja H2 SX s těmito pneumatikami nabízejí vynikající sportovní výkony i komfortní jízdní vlastnosti se snadnou ovladatelností v jakýchkoli podmínkách – od městského provozu přes jízdu na dálnici až po vášnivou jízdu na silnici plné zatáček.

Modelová řada Ninja H2 SX nabízí novou úroveň sportovních výkonů poskytovaných motorem přeplňovaným mechanickým dmychadlem v kombinaci se zaměřením na komfort při cestování na velké vzdálenosti. Tento vysokovýkonný sportovní cestovní motocykl je díky tomu opravdu jedinečný. Zcela nové verze pro modelový rok 2022 jsou vybaveny vyspělými asistenčními systémy ARAS (Advanced Rider Assistance Systems), modernizovaným motorem a nově navrženou kapotáží. Výsledkem je úroveň vzhledu a cestovních vlastností hodná vlajkové lodi v produktové řadě značky Kawasaki.