News

Mobilní aplikace Mitas pomůže nastavit správný tlak v pneumatikách

Mitas představuje aplikaci pro mobilní telefony nazvanou „Huštění pneu Mitas“. Je vhodná pro chytré telefony na platformách Android, iOS nebo Windows Phone.

Nová aplikace farmářům pomáhá nastavit správný tlak v zemědělských pneumatikách a může tak výrazně napomoci k zefektivnění jejich práce. Uživatelé jednoduše ze seznamu vyberou rozměr pláště, který používají, nastaví rychlost a nosnost, a ihned na místě díky aplikaci Mitas vědí, jaké je správné huštění. Aplikaci je možné stáhnout zde.

Pavel Kott, produktový manažer pro zemědělské pláště Mitas, uvedl: „Jsme si vědomi, jak je pro práci farmářů důležité nastavit odpovídající tlak v zemědělských pneumatikách. Správné nastavení tlaku je klíčové pro optimální pracovní výkon zemědělských strojů, protože přímo ovlivňuje záběr, a potažmo také spotřebu paliva.“

Uživatelsky příjemné rozhraní mobilní aplikace „Huštění pneu Mitas“ umožňuje farmářům snadno vybrat konkrétní pneumatiku ze seznamu všech dostupných rozměrů a dezénů značky Mitas. Vyhledávat je možné také přes fulltextový řádek zadáním názvu dezénu nebo rozměru. Rychlost mohou uživatelé zadat jak v metrických jednotkách (km/h), tak v imperiálních (mph). Stejně tak nosnost (zatížení jedné pneumatiky) lze zadat v kilogramech nebo librách. Jakmile uživatel ukončí zadávání těchto údajů a potvrdí volbu, tak se mu na obrazovce mobilního telefonu zobrazí správná hodnota tlaku pro danou pneumatiku a zadané proměnné. Hodnoty se, podle preferovaného nastavení, zobrazí buď v jednotkách BAR nebo PSI.

Kott dodal: „Prostřednictvím nové aplikace chceme dát farmářům do rukou jednoduchý a spolehlivý nástroj pro nastavení tlaku.“