Magazín

Michelin propojuje Ford Focus Electric se silnicí a digitálním světem

V letošním roce bude nový Ford Focus Electric spojen se silnicí nejen pneumatikami MICHELIN Energy Saver, ale také s digitálním světem prostřednictvím průvodců Michelin, které budou přednahrány do systému připojení SYNC2.

Každý Ford Focus Electric, který sjede z výrobního pásu, bude obut do pneumatik MICHELIN Energy Saver v rozměru 215/55 R 17. Toto obutí nabídne řidiči optimální kombinaci bezpečnosti, komfortu a agilního řízení a navíc benefit nízkého valivého odporu, který prodlouží životnost baterie a tím i dojezdu vozu.

MICHELIN Energy Saver patří k nejnovější generaci pneumatik s nízkým valivým odporem a přesně zapadá do strategie Total Performance tím, že v sobě kombinuje právě charakteristiky zmiňované výše.

V digitálním systému Fordu SYNC2 budou mít řidiči přístup k širokému přehledu hotelů a restaurací ze všech zelených a červených průvodců Michelin. Data budou propojená on-board navigací a budou plánovat itinerary s cílem upozornit posádku na zajímavá místa, příjemné hotely a restaurace ve kterých dobře vaří.

Společnost Michelin je již více než 100 let vůdčí firmou v oblasti turistických publikací a restauračních průvodců. A právě tato zkušenost se nyní promítá do digitálních řešení dostupných zákazníkům jednotlivých automobilek, jako je tomu právě u Fordu Focus Electric a systému SYNC2.