Magazín

Hankook získal zlato na udílení cen Galaxy Awards 2020

hankook

Výrobce pneumatik Hankook získal na Galaxy Awards za svou CSR zprávu 2019-20 zlatou medaili v kategorii „Výroční zprávy – online“. Galaxy Awards, které se letos konají již po 31., jsou mezinárodní soutěží v marketingové komunikaci, kterou organizuje společnost MerComm Inc. se sídlem v USA. Celosvětově jedinečná a nezávislá soutěž oceňuje standardy nejvyšší kvality v oblasti komunikací a je celosvětově proslulá pro svou nestrannost a poctivost při udělování cen. Není povolena reklama, nepřijímají se žádné sponzorské dary nebo členské platby. Místo toho experti z 50 zemí hodnotí přihlášené na základě hodnot jako je kreativita, transparentnost, účinnost a inovace. V letošním roce se hodnotilo celkem 15 kategorií. Mezi nimi byla například reklama, firemní brožura, videa a výroční zprávy.

Společnost Hankook, která se soutěže zúčastnila poprvé, dosáhla vynikajícího výkonu a za svou zprávu o společenské odpovědnosti (CSR) 2019-20 získala zlaté ocenění. Je to již 11. zpráva společnosti o udržitelnosti, která zdůrazňuje úspěchy a iniciativy společnosti Hankook v sociální oblasti. Zpráva se zaměřuje na následujících osm klíčových oblastí: spokojenost zákazníků a management kvality, integrovaný environmentální management, řízení změny klimatu a efektu skleníkových plynů, zapojení v komunitě a komunitní rozvoj, transparentnost a obchodní etika, tvorba zaměstnaneckých hodnot, řízení bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců a partnerství s dodavatelskými řetězci.

Přečtěte si také:   Barum, nejoblíbenější značka pneumatik v Česku, slaví sedmdesát pět let od svého založení

„Ve společnosti Hankook jsme velmi hrdí na to, že můžeme využívat naše schopnosti a vliv pro dobrou věc, včetně služeb pro komunity a životní prostředí,“ řekl Sooil Lee, prezident a provozní ředitel společnosti Hankook Tire. „Hankook bude s velkým úsilím nadále pokračovat v zapojení v oblasti udržitelnosti a přispívat k tomu, aby svět, ve kterém žijeme, byl plný pozitivních změn.“

Kromě získání ceny na Galaxy Awards 2020 získala společnost Hankook Tire řadu ocenění za svůj sociální přínos a komunikaci v různých mezinárodně uznávaných soutěžích. Například LACP (Liga amerických odborníků v komunikaci ) ocenila výrobce pneumatik za zprávy CSR od roku 2016 již čtyřikrát po sobě. Hankook je též od roku 2016 zastoupen v renomovaném světovém Dow Jonesově indexu udržitelnosti (DJSI World). V roce 2019 byla společnost Hankook jedinou asijskou společností v sektoru dodavatelů automobilového průmyslu, která je v tomto indexu uvedena.

Kompletní zprávu o společenské odpovědnosti (CSR) naleznete zde.