Magazín

Goodyear získal od časopisu Auto Bild titul „výrobce letních pneumatik roku“

2022-letni_pneu-Goodyear_Eagle_F1_Asymmetric_6- (2)

Přední německý motoristický časopis Auto Bild udělil společnosti Goodyear prestižní titul „výrobce letních pneumatik roku“. Konstatoval, že „nejlepší letní pneumatiky jsou od společnosti Goodyear“, a poukázal na to, že všechny řady Goodyear zahrnují cenami ověnčené produkty, které nabízejí „dynamický špičkový výkon“ při respektovaní požadavků trvale udržitelné dopravy.
Nejnovější ocenění zveřejněné ve vydání časopisu Auto Bild z 13. dubna následuje po řadě nedávných vítězství společnosti Goodyear v testech stejné skupiny časopisů, včetně ocenění pro pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6, EfficientGrip 2 SUV a EfficientGrip Performance 2.

Recenze nese titulek „Nejlepší letní pneumatiky jsou od společnosti Goodyear“ a dále se v ní uvádí, že „nové modely pneumatik Goodyear přesvědčují jak dynamickým špičkovým výkonem, tak i udržitelností zaměřenou na budoucnost“.

Přečtěte si také:   Koncernové značky Goodyear velmi úspěšné v testu zimních pneumatik ADAC (2023)

Zatím poslední úspěch značky Goodyear v testech navazuje na její titul „výrobce celoročních pneumatik roku“, které jí Auto Bild udělil v letech 2020 i 2021 s odkazem na pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3.

goodyear-bestherst-sommer-1platz-ab152022-en

Aktuálním rozšíření nabídky letních pneumatik Goodyear představují Eagle F1 Asymmetric 6, vysoce výkonné pneumatiky (UHP) navržené tak, aby byly „připraveny na vše“, takže spojují dobré užitné vlastnosti na suché i mokré vozovce a efektivní provoz a jsou přitom připraveny i na elektromobily a další etapu mobility.

Laurent Colantonio, regionální technologický ředitel společnosti Goodyear v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika, řekl: „Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme byli v časopise Auto Bild vyhlášeni za výrobce letních pneumatik roku. Toto ocenění je uznáním inženýrského úsilí a technologického pokroku, s nimiž vyvíjíme a vyrábíme řady letních pneumatik pro různé segmenty trhu. Spolu s naším vítězstvím v testu celoročních pneumatik časopisu Auto Bild toto ocenění podtrhuje, jak fundovaný je Goodyear při vývoji pneumatik schopných provozu v různých podmínkách, které splňují mnoho různých parametrů, od maximálně efektivního provozu až po extrémní výkonnost a cokoli mezi tím.“