Pneumatiky Zimní pneumatiky

Goodyear rozšiřuje nabídku zimních pneumatik řady UltraGrip

Goodyear UltraGrip Performance Beauty shots

Společnost Goodyear přikročila k celkové modernizaci a rozšíření své vysoce ceněné řady zimních pneumatik UltraGrip. Ze špičkových užitných vlastností se nyní při jízdě v zimě díky pneumatikám UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ a UltraGrip Cargo mohou těšit nejen majitelé silných aut, ale i menších městských modelů a užitkových vozidel.

Pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ nabízejí řidičům velmi silných vozů lepší užitné vlastnosti na mokrém i suchém povrchu a v zimních podmínkách díky dvěma hlavním technologiím. Podstatou technologie Traction Protect je nová pryskyřice, která zlepšuje schopnost pneumatik deformovat se a vracet se zpět do původního tvaru. Díky tomu se brzdné síly efektivněji přeměňují na přilnavost. Základem technologie Winter Grip je nová směs, která zlepšuje pružnost pryže za nízkých teplot a zvyšuje tak přilnavost na zasněžené a zledovatělé vozovce.

V podobě pneumatik UltraGrip 9+ Goodyear zákazníkům nabízí pneumatiky, které si během tuhé zimy dokáží mimořádně dobře poradit s jakkoli náročnými podmínkami na silnici. Použitá technologie Mileage Plus chrání pneumatiky před vznikem trhlin a odtržení částí pryže při jízdě po velmi obtížném zimním povrchu. Přispívá tak k prodloužení kilometrového proběhu. Pneumatiky UltraGrip 9+ jsou rovněž vybaveny technologií Winter Grip, která jim propůjčuje stejně výjimečnou přilnavost na sněhu a ledu.

Majitelé užitkových vozidel, kteří je chtějí udržet v provozu i během nejtužší zimy, dostávají na výběr pneumatiky UltraGrip Cargo. Díky různým zlepšením dezénu běhounu a použité směsi nabízejí nové pneumatiky značky Goodyear pro lehká užitková vozidla vynikající brzdné vlastnosti na sněhu a snižují celkové náklady na vlastnictví díky delšímu kilometrovému proběhu.

Kolem 69 % rozměrů pneumatik UltraGrip 9+ Goodyear uvedl na trh již v červnu, zbylých 31 % zavádí postupně až do září. Některé rozměry pneumatik UltraGrip Performance+ jsou v prodeji od června, k srpnu jich na trhu byla již zhruba polovina a do konce června příštího roku by měly být v prodeji kompletně všechny rozměry. Pneumatiky UltraGrip Cargo jsou již plně k dispozici.