Firestone-Vanhawk_multiseason

Firestone Vanhawk Multiseason je první celoroční pneumatika Firestone pro lehké užitkové vozy

Značka Firestone představila svou historicky první celoroční pneumatiku pro lehké užitkové vozy na evropském trhu Firestone Vanhawk Multiseason. Nejnovější pneumatika Firestone pro hospodárný provoz i v zimě poskytuje vynikající provozní vlastnosti po celý rok za všech povětrnostních podmínek. Vanhawk Multiseason je ideální pneumatikou pro malé až středně velké vozové parky i soukromé řidiče lehkých užitkových vozů, kteří hledají kvalitní produkt za výhodných podmínek a s maximálními přínosy pro efektivitu podnikání.

Chytrá volba pro firmy a podnikatele

V rámci svého nepřetržitého úsilí o vylepšování nabídky odolných pneumatik s výhodným poměrem cena/výkon rozšiřuje Firestone oblíbenou řadu pneumatik Vanhawk o svou první celoroční pneumatiku v tomto segmentu. Pneumatika Vanhawk Multiseason nabízí optimalizovanou hospodárnost, kterou dokládá hodnocení C na informačním štítku EU u většiny rozměrů. Tohoto výsledku bylo dosaženo díky vyvážené tuhosti dezénu, která přispívá k výborným provozním vlastnostem na suchu i k dlouhé životnosti.

Skvělé výkony za každého počasí, po celý rok

Pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason kombinuje hospodárnost s připraveností na zimní provoz díky dezénu s optimalizovanými hranami a lamelami. Dobré provozní vlastnosti pneumatiky na sněhu jsou výsledkem rozsáhlých simulací a praktických testů v průběhu celého procesu vývoje. Způsobilost ke zvládání nástrah zimního období potvrzuje i symbol horského štítu a sněhové vločky (3PMSF – 3 Peak Mountain Snow Flake) s označením M+S (Mud + Snow) na bočnici pneumatiky, která tak splňuje legislativní požadavky na zimní provoz v Evropě.

Bridgestone DURAVIS All Season je celoroční pneumatika pro lehká nákladní vozidla

Pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason kromě toho obdržela na informačním štítku EU také hodnocení adheze na mokru B. Za vynikající provozní vlastnosti vděčí asymetrickému dezénu s podélnými drážkami, které maximalizují odvádění vody ze stopy. Pneumatika těží rovněž z inovativní technologie nanoselektivního míchání směsi, vylepšující provozní vlastnosti na mokru a sněhu. Tato technologie optimalizuje rozptýlení částic siliky ve směsi Bridgestone Nano Pro-tech.

Přečtěte si také:   Continental VanContact Ultra: Nová letní van pneumatika s dlouhou životností a robustním designem

Skvělé a spolehlivé výkony

Nejnovější člen rodiny Vanhawk byl vyvinut v Evropě a na trh bude ve vybraných rozměrech uveden v říjnu 2020. Další rozměry budou následovat v listopadu 2020. Nová pneumatika Firestone Vanhawk Multiseason pokryje s 19 různými rozměry pro 15“ nebo 16“ kola, včetně tří variant pro vysoké zatížení (10PR), 84 procent trhu, a může být tedy používána pro téměř všechny druhy lehkých užitkových vozů v různých hmotnostních třídách.

Emilio Tiberio, technický a provozní ředitel společnosti Bridgestone EMIA, u příležitosti představení pneumatiky Firestone Vanhawk Multiseason uvedl: „Firestone vždy s hrdostí nabízel pneumatiky s výhodným poměrem ceny a výkonu, které současně poskytují skvělé a spolehlivé provozní vlastnosti. Toho samozřejmě dosahuje i Vanhawk Multiseason, ale k tomu přidává bonus navíc v podobě celoročního provozu dokonce i na sněhu a mokru díky komplexní konstrukci. Pneumatika s optimalizovanou hospodárností je skvělou volbou pro malé a středně velké vozové parky, které potřebují pneumatiky s dlouhou životností, poskytující skvělé výkony za každého počasí, po celý rok. Firestone Vanhawk Multiseason pomůže našim zákazníkům optimalizovat provozní náklady a maximalizovat efektivitu podnikání po celý rok.“