Alu kola

Disky AEZ Steam graphite odolají díky své povrchové úpravě i zimním nástrahám

AEZ-Steam-graphite-Mercedes-Benz-E-220-d-kabrio

Mokro. Zima. Kluzko. Na takovéto zimní podmínky by se řidiči měli, co nejlépe připravit. AEZ Steam graphite ukazuje, že navzdory chladnému počasí se však nemusíte vzdát zábavy a stylu. Toto vícepaprskové kolo si dokáže poradit se zimou v plné rychlosti a bez zastavení. Jeho design vizuálně souzní třeba se sportovními křivkami Mercedes-Benzu E 220 d kabriolet.

Šedá elegance

Tato stylová litá kola s módním a elegantním matně grafitovým lakem barevně kontrastují se zimní atmosférou. Jejich prvotřídní zpracování je chrání před solí na cestách i agresivním počasím.

Odolné vůči zimě díky SR3

SR3 znamená „salt resistant nebo-li odolné vůči soli“ a číslo 3 se vztahuje k třívrstvému laku, kterým je kolo chráněno. Ale kromě svého působivého vzhledu je design Steam přesvědčivý také z technického hlediska. Jeho rozměry jsou ideální pro širokou paletu výkonných vozů.

ECE – třešnička na dortu

Díky dostupnému schválení ECE hned pro několik modelů automobilů není nutné řešit zápis nového rozměru kol a pneumatik do TP vozidla. Stačí kola namontovat na vůz a můžete vyrazit.