Alu kola

Disky AEZ North se nabízejí ve dvou barevných provedeních a v průměrech od 18 do 21 palců

AEZ North high gloss Volvo XC60_imagepic06

Kompas vždy ukazuje na sever, což má dobrý důvod. Sever je nejdůležitějším směrem pro navigaci. Pokud víte, kde sever je, můžete se snadno zorientovat na kterékoliv mapě světa.

Díky svému designu a technickému know-how ukazuje nový AEZ North do budoucnosti. S touto novinkou uvádí značka AEZ na trh špičkový produkt, který je šitý na míru především pro automobily značky Volvo. Tento moderní design s dvojitými paprsky byl vyvinutý pro populární modely značky Volvo, jakými jsou například XC40 a XC60, V90 Cross Country, V60 a V40 nebo pro limuzíny S90 a S60. Pro většinu modelů je k dispozici v originálních rozměrech s ECE homologací bez nutnosti dodatečného zápisu do technického průkazu vozidla.

Přizpůsobivý a silný

AEZ North je dostupný ve dvou barevných provedeních v průměrech od 18 do 21 palců a k jeho montáži je možné použít originální šrouby i středové krytky výrobce vozidla. V rozměru 21 palců má AEZ North nosnost až 710 kg, což z něj dělá výjimečně silného partnera s atraktivním vzhledem.

Design s dvojitými paprsky je k dispozici ve variantě s metalicky šedým lakem a leštěnou čelní plochou jako AEZ North dark a s titanovým leskem pod názvem AEZ North high gloss.

Cesta je cílem a sever nejlepším orientačním bodem pro každu cestu. Můžete se snadno podívat, který design AEZ je pro vás tím nejlepším společníkem na cesty. 

Zdroj: ALCAR Bohemia