Alu kola

Disk RONAL R56 je nyní k dispozici jako ECE náhrada sériového kola pro nová BMW X3 a X4

Ronal-R56

Disk RONAL R56 je nyní nabízen také jako disk podle směrnic ECE v povrchových úpravách krystalicky stříbrná, matně černá a s matně černým lakováním frézovaného povrchu ve velikosti 7.5×19 palců s roztečí 5×120 pro nová BMW X3 a X4.

Tento disk, jenž upoutá svým nezaměnitelným a moderním designem, tak technicky odpovídá disku určenému jako prvotní výbava nových vozů. Díky příslušné zkoušce vykonané podle směrnic ECE nejsou potřeba žádná osvědčení a disky lze používat bez jakýchkoli zvláštních záznamů do technického průkazu. Není tedy potřeba žádný typový list.

Atraktivní pětipaprskový design disku boduje svým čistým vedením linií a robustním dojmem a vyznačuje se mimořádně nízkými nároky na péči. Tento úspěšný univerzální disk navíc přesvědčuje svým vysoce hodnotným zpracováním v kvalitě odpovídající diskům osazovaným přímo z výroby. S různými středovými roztečemi a hloubkami zálisu a s odpovídajícím povolením provozu je dále vhodný pro mnoho dalších typů vozidel a díky jeho třem volitelným povrchovým úpravám jej lze kombinovat s veškerými barvami vozů.

Disk je kompatibilní s originálními čidly systémů kontroly tlaku v pneumatikách i s většinou čidel od výrobců příslušenství.