Alu kola

Benet – MB dodává disky BROCK, ALUTEC, ATS, RIAL, CMS a BORBET ve standardních lhůtách

benet mb 1

Společnost Benet – MB neomezila ani v nouzovém stavu vyhlášeném vládou v souvislosti s epidemií nemoci Covid-19 nabídku své produkce zákazníkům. Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů hliníkových automobilových disků na aftermarketovém trhu v České a Slovenské  republice má dostatek zboží, své sklady navíc pravidelně doplňuje. „Němečtí výrobci, které v segmentu aluminiových kol v tuzemsku a na Slovensku především zastupujeme, produkci nepřerušili. Navíc bez jakýchkoli problémů funguje i doprava oběma směry, takže jsme plně zásobeni,“ potvrdil ředitel společnosti Pavel Mařan.

Zákazníky velkoobchodní firmy Benet – MB jsou zejména místní prodejci, kteří mohou vybírat z renomovaných značek BROCK, ALUTEC, ATS, RIAL, CMS a nově také BORBET. Jako doplněk sortimentu firma nabízí i plechové disky a příslušenství k diskům (šrouby, matky a středicí kroužky) italského výrobce Bimecc.

„Samozřejmě dodržujeme veškeré hygienické předpisy a nařízení. Naši zákazníci si navíc mohou objednat zboží bez jakéhokoli kontaktu a časového omezení prostřednictvím 3D konfigurátoru. Jeho nespornou výhodou je také automatická aktualizace dat spojená s produkcí nových automobilů a kol, takže zájemce má okamžitý přehled o novinkách na trhu. Zakoupené výrobky dopravíme na určené místo,“ upřesnil Pavel Mařan.

Benet – MB se sídlem a obchodním oddělením v Mladé Boleslavi a expedičním skladem ve Strážné u Lanškrouna působí na tuzemském trhu od roku 1993. Již od založení se firma zaměřovala na výrobu a prodej autopříslušenství a náhradních dílů. Několik posledních let se specializuje výhradně na velkoobchodní dodávky hliníkových disků a s nimi souvisejícího příslušenství.