Magazín

Barum získal ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2023 v kategorii pneumatik

Barum Quartaris 5

Značka Barum získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2023. Toto prestižní ocenění se uděluje na základě průzkumu spotřebitelských preferencí. Barum je nejdůvěryhodnější značka pro téměř třetinu spotřebitelů a nadále si drží status nejoblíbenější značky pneumatik mezi českými řidiči. Jde o dodatečný dárek k letošnímu 75. výročí založení značky.

Data z průzkumu ukázala, že Barum zůstává značkou, které čeští spotřebitelé důvěřují nejvíce. V průzkumu to uvedlo necelých 30 % respondentů, čímž Barum výrazně předstihl konkurenci. Větší důvěru ve značku projevily české řidičky, věří jí přes 32 % z nich.

„Jsme velmi hrdí, že značka Barum je vnímána jako symbol důvěry a kvality. Toto ocenění odráží naše neustálé snahy o inovaci a dodržování závazku vytvářet produkty, které naplňují očekávání našich zákazníků. Moji radost násobí i skutečnost, že jsme cenu dostali zřejmě jako dárek k letošním 75. narozeninám značky. Vnímám ji jako ocenění pro všechny, kteří se v průběhu minulých téměř osmi dekád se značkou Barum spojili – ať už kolegové ve vývoji a výrobě, prodejci, ale i uživatelé, kteří na pneumatikách jezdí,“ uvedla Magda Nagy, ředitelka Divize marketing ve společnosti Continental Barum s.r.o.

Tento výsledek potvrzuje dlouhodobou snahu značky Barum o nabídku prvotřídních pneumatik za příznivé ceny. Značka Barum se stala Nejdůvěryhodnější značkou pneumatik ve všech krajích. Nejvyšší podíl důvěry získala v Kraji Vysočina (37,6 %) a v Karlovarském kraji (36 %).

Barum získal ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2023 v kategorii pneumatik

Spolehlivé pneumatiky pro každé období

Ocenění Nejdůvěryhodnější značky roku 2023 znamená pro Barum potvrzení jejího vedoucího postavení na trhu. Oblibu potvrzuje i nedávný průzkum společnosti Continental Barum s.r.o., kdy až 68 % respondentů uvedlo, že někdy vlastnili pneumatiky Barum. Nejoblímenejší modely v portfoliu značky jsou zimní pneumatiky Polaris 5, letní Bravuris 5HM ale i celoroční pneumatiky Quartaris 5. Všechny produkty kladou důraz na bezpečnost, skvělé jízdní vlastnosti a co nejlepší zákaznickou zkušenost. Značka Barum letos oslavila 75 let od svého založení a stále zůstává v popředí technologického vývoje v oboru pneumatik.