Pneumatiky Letní pneumatiky

Bandag uvádí na trh nové protektory M-TRAILER 001, R-TRAILER 001 a Protread PRO-TR3

Bandag, světový lídr mezi značkami protektorů a nejmodernějšími systémy protektorování, znovu zvyšuje úroveň odolnosti, provozních vlastností a efektivity nákladů uvedením dvou vyspělých nových protektorů: Bandag M-TRAILER 001 je přizpůsoben smíšeným provozním podmínkám, zatímco Bandag R-TRAILER 001 je určen pro regionální dopravu a přepravu speciálních nákladů. Oba protektory prodlužují životnost a výkonnost prémiových pneumatik pro návěsy. Svými provozními vlastnostmi se téměř vyrovnají novým pneumatikám a majitelům i manažerům vozových parků zároveň snižují u pneumatik celkové náklady na ujetý kilometr.

Bandag M-TRAILER 001: Pro dopravce, kteří chtějí dojet dál – na silnici i v terénu

Provozovatelé vozových parků, jejichž specializace zahrnuje nákladní dopravu na silnici i v terénu, mohou nyní od svých prémiových pneumatik pro přívěsy získávat ještě vyšší výkony díky zcela novému protektoru Bandag M-TRAILER 001 pro smíšený provoz. Vyspělý protektor, kombinující robustní výkony s vysokou odolností vůči proříznutí, odlamování dezénu a proražení pneumatiky, je ideální k použití na staveništích i při realizaci stavebních projektů a jiných úkolů se smíšeným provozem, v němž hraje klíčovou roli odolnost.

Bandag M-TRAILER 001 zahrnuje nejnovější technologie směsi a konstrukce dezénu, vyvinuté společností Bridgestone. Mezi ně patří například dezén se spojovacími můstky, integrované vytlačovače kamínků a inovativní tvar ramenní oblasti. Společně s patentovaným procesem protektorování prodlužuje životnost prémiových pneumatik pro návěsy v široké škále provozních podmínek na silnici i v terénu, od nejmírnějších až po nejnáročnější. Označení M+S a alpský symbol zároveň potvrzují připravenost protektoru na spolehlivý celoroční provoz.

Protektor Bandag M-TRAILER 001 je k dispozici pro kostry pneumatik Bridgestone a dalších prémiových značek v rozměrech 385/65 R 22,5 a 425/65 R 22,5.

Bandag R-TRAILER 001: Bezpečně, hospodárně a spolehlivě do cíle

Dopravci v odvětví regionální dopravy a přepravy speciálních nákladů musí čelit specifickým výzvám. Proto požadují odolné protektory, schopné prodloužit životnost pneumatik při zachování jejich provozních vlastností. Bandag na základě těchto požadavků vyvinul zcela nový protektor Bandag R-TRAILER 001 pro nápravy návěsů, který poskytuje mimořádné výkony po extrémně dlouhou dobu životnosti a vyznačuje se vynikající odolností vůči nepravidelnému opotřebení. Vyspělá konstrukce dezénu tohoto kvalitního protektoru byla přizpůsobena podmínkám přepravy speciálních nákladů, například turbín větrných elektráren a dalších nadměrných nákladů. Majitelé a manažeři vozových parků díky tomu mohou maximalizovat návratnost svých investic do pneumatik. Bandag R-TRAILER 001 pro celoroční provoz s označením M+S také zaručuje spolehlivé vlastnosti při brzdění a bezpečnou ovladatelnost na nejrůznějším povrchu i v nejrozmanitějších povětrnostních podmínkách.

Přečtěte si také:   Goodyear přidal nové rozměry pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6. Dočkali se zejména majitelé velkých aut

Protektor Bandag R-TRAILER 001 je k dispozici pro kostry pneumatik Bridgestone a dalších prémiových značek v rozměrech: 215/75 R 17,5, 235/75 R 17,5, 245/70 R 17,5, 205/65 R 17,5, 245/70 R 19,5, 265/70 R 19,5, 285/70 R 19,5, 255/60 R 19,5, 315/80 R 22,5, 275/70 R 22,5, 315/70 R 22,5.

Steven De Bock, obchodní ředitel společnosti Bandag, k tomu říká: „Provozovatelé vozových parků potřebují mít u protektorů jistotu kvality, na kterou se mohou spolehnout. Ať se jedná o náročný provoz na silnici a v terénu, dálkovou dopravu, nebo specializovanou logistiku, potřebují protektory, které budou podávat výkony podle jejich představ. U pneumatik jim nejde jen o snižování celkových nákladů na kilometr, ale také o zajištění kontinuity provozních činností a bezpečnosti pro jejich zaměstnance, zboží a techniku. Proto jsme při vývoji zcela nových protektorů Bandag M-TRAILER 001 a R-TRAILER 001 využili naše nejmodernější technologie v oblastech materiálů a konstrukce dezénu, abychom zaručili dopravcům mobilitu bez ohledu na podmínky.“

PROTREAD PRO-TR3: Spolehlivá kvalita pro plnění zakázek

Bandag nedávno vyvinul protektor PRO-TR3 pro návěsy v regionální dopravě pod značkou Protread, který splňuje požadavky regionálních dopravců na spolehlivou, nízkonákladovou alternativu prodloužení životnosti koster pneumatik. Protektor Protread PRO-TR3 pro nápravy návěsů vychází z dezénu pneumatiky Firestone FT522 s nižší hloubkou a nabízí nízkou hmotnost i bezproblémový provoz s dobrou odolností vůči poškození.

K dispozici pro kostry s následujícími rozměry: 385/55 R 22,5, 385/65 R 22,5 a 425/65 R 22,5.